Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
natureON sea salt vitamins & minerals
poniedziałek, 15 czerwca 2020 11:47

Kolejna nowość z linii natureON to kojąca pasta do zębów i wspaniały sposób na białe i mocne zęby. Składniki aktywne, tj. sól morska i wyciąg z morskich alg, witamina E i prowitamina B5, ochronią Wasze zęby przed formowaniem płytki i kamienia nazębnego, wzmocnią szkliwo, nawilżą dziąsła i złagodzą podrażnienia.

 

natureON sea salt vitamins & minerals Dlaczego algi? Należą do grupy adaptogenów wykazujących zdolności obronne, przeciwrodnikowe, przystosowując się do niekorzystnych warunków środowiskowych. Polecane ze względu na właściwości kojące i antyoksydacyjne.

natureON  sea salt vitamins & minerals zapewnia 12 godzinną  dentystyczną czystość. Jest bezpieczna dla diabetyków (słodzona stewią). Zawiera naturalny, biodegradowalny środek pieniący (surfaktant). Stanowi multifunkcyjną pielęgnację jamy ustnej 360 stopni. Co więcej, zapewnia 7 korzyści dla mocnych zębów:
1. naturalnie biały uśmiech
2. ochrona przed formowaniem płytki i kamienia nazębnego
3. profilaktyka przeciwpróchnicza dzięki zawartości fluoru
4. wsparcie ochrony antyoksydacyjnej
5. nawilżenie i regeneracja dziąseł
6. ochrona przed rozwojem nadwrażliwości i podrażnieniami
7. remineralizacja i wzmocnienie szkliwa dzięki zawartości fluoru
8. głębokie odświeżenie oddechu.

Wyróżnia się ekologicznym opakowaniem ograniczającym negatywny wpływ na środowisko. Tuba i kartonik są wykonane z materiałów podlegających recyklingowi.

 

wegański płyn do płukania ust natureON aloe vera sensitive Kolejną nowością z linii natureON jest wegański płyn do płukania ust natureON aloe vera sensitive. Ma konsystencję płynnego żelu zawierającego sok z aloesu.

Aloes od lat cieszy się opinią rośliny o wielu zastosowaniach. Znany był już w starożytności, gdzie wykorzystywano jego lecznicze i kosmetyczne właściwości. Miąższ znajdujący się w liściach aloesu jest jego najcenniejszym elementem. W 96% procentach składa się z wody, jednak zawiera także szereg innych cennych składników. Sok z aloesu, który stosujemy w naszym płynie, uzyskuje się poprzez wyciskanie liści aloesowych. Uzyskane składniki aktywne, takie jak m.in.: glikoproteiny, kleje roślinne, związki fenolowe, sterole - nadają sokowi z aloesu wielokierunkową aktywność, m.in.: łagodzenie i nawilżanie. W naturalny sposób pomaga on łagodzić podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej oraz dziąseł, koi i łagodzi.

Jak działa natureON aloe vera sensitive?
• przynosi ulgę nadwrażliwym zębom, wzmacnia dziąsła, łagodzi i koi ich podrażnienia
• sok z aloesu zapewnia dłuższe nawilżenie dziąseł
• chroni przed rozwojem nadwrażliwości
• wzmacnia i wspomaga remineralizację szkliwa dzięki zawartości xylitolu
• intensywnie i długotrwale odświeża oddech
• dociera w miejsca niedostępne dla szczoteczki, zapewnia uczucie czystości
• bez zawartości cukru (słodzony stewią), bezpieczny dla diabetyków


 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane