Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Beauty Gummies - nowa kategoria produktów na Sephora.pl
czwartek, 23 lipca 2020 08:04

 

Na sephora.pl zadebiutowała nowa kategoria produktów Sephora Collection: suplementy diety Beauty Gummies. To wegańskie produkty, które poprawią kondycję skóry oraz włosów. Pyszne żelki z kolekcji z Sephory zawierają porcję witamin i minerałów, a także pektynę – naturalną substancję żelującą, która nadaje im bogatą, rozpływającą się w ustach konsystencję.

 

Sephora Collection: suplementy diety Beauty Gummies Zespół naukowców dobrał odpowiednie składniki, by stworzyć 3 formuły zapewniające korzyści.

HAIR BOOSTER  - o smaku mango
Suplement diety HAIR BOOSTER zawiera biotynę i selen, które wspomagają wzrost włosów i wpływają na polepszenie wyglądu paznokci.

ENERGY BOOSTER – o smaku wiśni
Suplement diety ENERGY BOOSTER zawiera witaminy C i B6, które odpowiadają za wzrost energii organizmu i zmniejszenie zmęczenia.

SKIN DETOX - o smaku jabłka
Zawarte w suplemencie diety cynk i łopian pomagają detoksyfikować organizm (dzięki cynkowi, który pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym) oraz wspomagają oczyszczanie skóry.


Kolekcja suplementów żywieniowych Sephora Beauty Gummies zawiera naturalne smaki i jest wolna od sztucznych barwników. Wyprodukowana we Francji. Cena: 69 zł / 60 szt.

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane