Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
whiteON Black Gold – 22K złoto z aktywnym węglem
poniedziałek, 27 lipca 2020 09:34

W nowej paście do zębów whiteON Black Gold użyto zaawansowanej formuły z unikalną technologią wybielania, opartej na nowoczesnej kombinacji składników takich jak: 22 karatowe złoto koloidalne z aktywnym węglem i innowacyjnym PAP (kwasem ftalimido-peroksykapronowym). Taka postać złota stosowana jest do celów medycznych już od starożytności.

 

whiteON Black Gold – 22K złoto z aktywnym węglem Pasta whiteON Black Gold wybiela zęby już w 10 dni, pomagając eliminować przebarwienia będące efektem picia kawy, wina, herbaty, palenia papierosów i jedzenia owoców. Wykazuje działanie antybakteryjnie dzięki zawartości węgla i złota. Zapewnia ochronę przed rozwojem bakterii, które są odpowiedzialne za nieprzyjemny oddech i formowanie płytki nazębnej. Wybiela zęby nawet w miejscach trudno dostępnych dla szczoteczki, chroniąc przed powstawaniem kolejnych przebarwień. Łagodnie poleruje i wygładza szkliwo – zęby stają się gładsze i bielsze oraz lśniące. Pozostawia uczucie dentystycznej czystości i świeżości. Gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla szkliwa bez nadtlenków.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane