Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
whiteON Black Gold – 22K złoto z aktywnym węglem
poniedziałek, 27 lipca 2020 09:34

W nowej paście do zębów whiteON Black Gold użyto zaawansowanej formuły z unikalną technologią wybielania, opartej na nowoczesnej kombinacji składników takich jak: 22 karatowe złoto koloidalne z aktywnym węglem i innowacyjnym PAP (kwasem ftalimido-peroksykapronowym). Taka postać złota stosowana jest do celów medycznych już od starożytności.

 

whiteON Black Gold – 22K złoto z aktywnym węglem Pasta whiteON Black Gold wybiela zęby już w 10 dni, pomagając eliminować przebarwienia będące efektem picia kawy, wina, herbaty, palenia papierosów i jedzenia owoców. Wykazuje działanie antybakteryjnie dzięki zawartości węgla i złota. Zapewnia ochronę przed rozwojem bakterii, które są odpowiedzialne za nieprzyjemny oddech i formowanie płytki nazębnej. Wybiela zęby nawet w miejscach trudno dostępnych dla szczoteczki, chroniąc przed powstawaniem kolejnych przebarwień. Łagodnie poleruje i wygładza szkliwo – zęby stają się gładsze i bielsze oraz lśniące. Pozostawia uczucie dentystycznej czystości i świeżości. Gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla szkliwa bez nadtlenków.

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane