Klienci

Aktualności2

Pielęgnacja w ciąży? To nie takie proste!

Pielęgnacja w ciąży? To wcale nie takie proste!Mimo że wybór kosmetyków w drogeriach, perfumeriach i sklepach online jest ogromny, bardzo trudno znaleźć informację, czy dany kosmetyk mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 
Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
Z parasolem na słońce
wtorek, 11 sierpnia 2020 11:12

Lato to pora roku, której większość z nas wyczekuje najbardziej, wtedy też ochrona przeciwsłoneczna powinna stać się priorytetem dla każdego, szczególnie rodzica. Maluchy uwielbiają spacery, zabawy na świeżym powietrzu w ciepłe dni, więc my musimy zadbać o to, by ten czas był bezpieczny dla Ich delikatnej skóry. Pamiętajmy, żeby sięgać po produkty, które zawierają filtry fizyczne, zwane też mineralnymi.

 

Ochronny parasol od słonka SPF 50 MomMeOchronny parasol od słonka SPF 50
Ochronny, naturalny krem z mineralnym filtrem UV dla dzieci, niemowląt i całej rodziny. Zapewnia wielokierunkową pielęgnację oraz skuteczną ochronę przed poparzeniem słonecznym i jego następstwami. Zawiera certyfikowany, ekologiczny filtr fizyczny nowej generacji, który zapewnia wysoką protekcję UVA i UVB oraz minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych, związanych z ekspozycją na słońce. Bogaty w antyutleniacze skwalen, odżywcze mleczko z migdałów ziemnych i pozyskiwany z cykorii prebiotyk wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry. Łagodny olej arbuzowy oraz gliceryna organiczna zapewniają natychmiastowe ukojenie i utrzymują optymalną ilość wody w naskórku. Naturalna witamina E i otrzymywany z rumianku bisabolol działają przeciwzapalnie i wspomagają regenerację podrażnionej skóry. Nowoczesna formuła filtra sprawia, że krem łatwo się rozprowadza i nie powoduje obciążenia skóry.

Kosmetyki MomMe dostępne są w sklepie internetowym:  mommecosmetics.com oraz alkemie.com

 
Reklama
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane