Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Z parasolem na słońce
wtorek, 11 sierpnia 2020 11:12

Lato to pora roku, której większość z nas wyczekuje najbardziej, wtedy też ochrona przeciwsłoneczna powinna stać się priorytetem dla każdego, szczególnie rodzica. Maluchy uwielbiają spacery, zabawy na świeżym powietrzu w ciepłe dni, więc my musimy zadbać o to, by ten czas był bezpieczny dla Ich delikatnej skóry. Pamiętajmy, żeby sięgać po produkty, które zawierają filtry fizyczne, zwane też mineralnymi.

 

Ochronny parasol od słonka SPF 50 MomMeOchronny parasol od słonka SPF 50
Ochronny, naturalny krem z mineralnym filtrem UV dla dzieci, niemowląt i całej rodziny. Zapewnia wielokierunkową pielęgnację oraz skuteczną ochronę przed poparzeniem słonecznym i jego następstwami. Zawiera certyfikowany, ekologiczny filtr fizyczny nowej generacji, który zapewnia wysoką protekcję UVA i UVB oraz minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych, związanych z ekspozycją na słońce. Bogaty w antyutleniacze skwalen, odżywcze mleczko z migdałów ziemnych i pozyskiwany z cykorii prebiotyk wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry. Łagodny olej arbuzowy oraz gliceryna organiczna zapewniają natychmiastowe ukojenie i utrzymują optymalną ilość wody w naskórku. Naturalna witamina E i otrzymywany z rumianku bisabolol działają przeciwzapalnie i wspomagają regenerację podrażnionej skóry. Nowoczesna formuła filtra sprawia, że krem łatwo się rozprowadza i nie powoduje obciążenia skóry.

Kosmetyki MomMe dostępne są w sklepie internetowym:  mommecosmetics.com oraz alkemie.com

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane