Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Soultree - ajurwedyjskie kosmetyki "made in India"
poniedziałek, 19 października 2020 08:30

 

SOULTREE to indyjska marka premium oferująca ajurwedyjskie kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów. Kosmetyki są w 95% organiczne, pozbawione szkodliwych substancji chemicznych, wegetariańskie, nietestowane na zwierzętach, certyfikowane i etyczne. Stoi za nimi idea kręgu dobra - oparta na buddyjskiej zasadzie ahinsy, aby wszystkie nasze działania przynosiły pożytek. W jej myśl kosmetyki SOULTREE służą ludziom, nie szkodzą środowisku i pozwalają żyć godnie tym, którzy włożyli trud w ich powstanie.

Kosmetyki do Polski sprowadziła Anna Różańska - tłumaczka, podróżniczka, trenerka kompetencji międzykulturowych, autorka reportaży dla magazynu „Kontynenty”. „Z Indiami łączy mnie silna więź, pełna pasji i miłości od pierwszego wyjazdu na Wschód w 1997r. Przemierzyłam subkontynent wzdłuż i wszerz, czasem spędzając tam większą część roku. Wygląda na to, że jestem tej miłości bardzo wierna, bo postanowiłam jeszcze tę więź zacieśnić - przywozić Indie nie tylko w opowieściach, ale także w innej postaci: kosmetyków marki SOULTREE - mówi Różańska i dodaje: SOULTREE szczerze mnie zachwyciło, a indyjskich kosmetyków naturalnych używam już kawał życia, więc mam porównanie. Produkty tej marki pięknie się wchłaniają. Są też bardzo odżywcze i skuteczne, bo zawierają rośliny lecznicze o dużej potencji stosowane od wieków  w ajurwedzie. A do tego pachną inaczej, tak, że tym zapachem można się otulić i powędrować za nim w himalajskie doliny”.

 

Soultree - ajurwedyjskie kosmetyki "made in India"Ajurweda jest najstarszym na świecie systemem medycyny holistycznej, ale przede wszystkim sztuką zachowania pierwotnej równowagi organizmu, czyli zdrowia. Medycyna spotyka się w nim z psychologią i filozofią. Razem mają służyć długiemu, dobremu życiu. Równowaga w ajurwedzie dotyczy wszystkich aspektów życia: ciała, ducha i umysłu. Nie jest bowiem możliwe prawdziwe zdrowie ciała, jeśli cierpi dusza. Podobnie nie jest możliwy spokój umysłu, gdy niedomaga ciało.

SOULTREE czerpie z tej ponad pięciotysiącletniej mądrości oferując kosmetyki oparte na wyselekcjonowanych, ręcznie zbieranych i pozyskiwanych w ramach etycznego zbioru roślinach leczniczych. Ich działanie zostało dokładnie zbadane i udokumentowane. W kosmetykach nie znajdziemy żadnych substancji ropopochodnych, SLS i SLES, silikonu, parabenów szkodliwych pianotwórczych środków DEA i TEA, fenoksyetanoli, sztucznych zapachów i barwników.

 

Soultree - ajurwedyjskie kosmetyki "made in India"Warto zauważyć, że rośliny i zioła używane do produkcji kosmetyków pochodzą nie tylko z upraw organicznych, ale także z kontrolowanych dzikich zbiorów  i spełniają rygorystyczne normy ekologiczne. Każdy produkt SOULTREE opatrzony jest znakiem „Certified Natural Cosmetic BDIH. SOULTREE jest jedyną indyjską i ajurwedyjską marką posiadającą ten prestiżowy znak.

Sekretem skuteczności kosmetyków marki jest połączenie osiągnięć i mądrości ajurwedy w zakresie receptur, składników i procesów ekstrakcji z nowoczesną, niemiecką technologią. W ten sposób łączą się bogactwa obu epok: tradycji i nowoczesności, by wydobyć z natury wszystko, co najlepsze w służbie człowieka. Bez szkody dla niej samej.

 

Soultree - ajurwedyjskie kosmetyki "made in India"W ofercie marki znajdziemy kosmetyki do twarzy, ciała i włosów. Bogactwo: kremów, olejków, balsamów, żelów, mgiełek, a już niedługo do tego grona dołączą kosmetyki do makijażu. W tym -  po raz pierwszy na polskim rynku - ajurwedyjskie szminki. Ceny: od 55 do 127 zł

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane