Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Limitowana wersja ultraodżywczego balsamu do ust Nuxe
poniedziałek, 02 listopada 2020 10:10

 

Ten słynny regenerujący balsam do ust to koncentrat dobroczynnych składników pochodzenia naturalnego, które odżywiają oraz łagodzą suche i spierzchnięte usta. Miód, cenne oleje roślinne, wosk pszczeli, masło shea i oleoaktywny propolis tworzą niepowtarzalną formułę. Jest ona ściśle strzeżoną tajemnicą marki, zapewnia komfort suchym i zniszczonym ustom  (spektakularne rezultaty są widoczne w warunkach ekstremalnego zimna). Uwodzicielsko bogata, rozpływająca się konsystencja i charakterystyczny naturalny zapach olejków eterycznych uzależniają już od pierwszego użycia. Limitowany bursztynowy szklany słoik oraz opakowanie pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, definiuje nowe spojrzenie na dawny, apteczny styl opakowań „neo-apothhecary”.

 

Limitowana wersja ultraodżywczego balsamu do ust NuxeLimitowana wersja ultraodżywczego balsamu do ust NuxeLimitowana wersja ultraodżywczego balsamu do ust NuxeMarka Nuxe, jak co roku w okresie jesiennym, prezentuje 3 limitowane wersje ultraodżywczego i regenerującego balsamu do ust, któremu trudno się oprzeć. Miłośnicy produktu mogą wybrać wśród wersji BEE FREE, BEE HAPPY oraz WE LOVE BEES nawiązujących do ważnych dla marki wartości. Każdy balsam w limitowanej edycji ma swój wyjątkowy słoiczek w różnych odcieniach bursztynu. Cena: 52 zł/15 ml


 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane