Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Nowości tołpa urban garden
niedziela, 20 czerwca 2021 22:14

 

Nowe balsamy do ust tołpa urban garden regenerują, nawilżają i ujędrniają usta, a do tego kuszą owocowymi aromatami: mango, granatu i arbuza. Balsamy zawierają do 98% składników pochodzenia naturalnego, w tym olej z awokado, olej macadamia, masło shea i masło kokum. Dzięki poręcznej tubce zapewniają precyzyjną i higieniczną aplikację. Są bezpieczne dla wrażliwych ust.

 

Usta wysychają szybciej niż reszta ciała, ponieważ naskórek pokrywający wargi jest bardzo cienki. Również z tego powodu usta bardzo szybko się odwadniają, marszczą i uszkadzają. Naturalne, intensywnie regenerujące balsamy, pomogą w codziennej pielęgnacji.

tołpa urban garden, nawilżający balsam do ust
smak arbuza – nawilżenie i atrakcyjny wygląd

balsam nawilża i delikatnie natłuszcza, dzięki czemu usta są wypielęgnowane i nabierają atrakcyjnego i ponętnego wyglądu. Łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie delikatnej skórze ust. Zapobiega wysuszeniu i pierzchnięciu, eliminuje szorstkość i nierówności.

 

balsamy do ust tołpa urban garden

 

tołpa urban garden, regenerujący balsam do ust
smak mango – kojenie i ochrona przed pękaniem

balsam regeneruje i odżywia usta, eliminuje spierzchnięcie. Chroni przed pękaniem i przyspiesza odnowę suchej skóry ust, nawilża i natłuszcza. Zapobiega wysuszeniu, eliminuje szorstkość oraz nierówności. Przynosi ukojenie i łagodzi podrażnienia, a usta stają się miękkie i sprężyste.

 

balsamy do ust tołpa urban gardentołpa urban garden, ujędrniający balsam do ust
smak granatu – ujędrnienie i poprawa kondycji
balsam ujędrnia i poprawia elastyczność skóry ust. Nawilża i odżywia usta oraz poprawia ich kondycję. Przywraca witalność i atrakcyjny wygląd dzięki naturalnemu różowemu kolorowi. Łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie delikatnej skórze ust. Zapobiega wysuszeniu.

 

balsamy do ust tołpa urban garden

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane