Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Tampony na basen lub na plażę
czwartek, 22 lipca 2021 22:14

 

Wyjście na basen podczas trwania miesiączki nie jest niemożliwe. Okres nie musi oznaczać rezygnacji z Twoich ulubionych aktywności sportowych. Dzięki tamponom możesz swobodnie pływać, a także brać kąpiel.

Tampon chłonie wydzielinę jak gąbka wodę, dlatego właśnie w przypadku tamponów a basenu nie występują przeciwskazania – ponieważ krew zatrzymywana jest w tamponie, nie ma obaw, że dojdzie do zanieczyszczania wody. Jeśli zastanawiałaś się, czy z tamponem można pływać, to dobra wiadomości jest taka, że jak najbardziej można. Okres nie musi Cię ograniczać i odbierać radości z życia – jeśli lubisz pływać, korzystaj z tamponów w czasie okresu.

 

Tampony Gentle Day®Jakie tampony na basen nadają się najlepiej? Zwyczajne – po prostu takie, w którym dobrze się czujesz i są dopasowane do obfitości krwawienia i innych referencji. Nie ma specjalnych tamponów na basen,  ale trzeba pamiętać by przestrzegać pewnych zasad przy stosowaniu tamponów na basenie. Koniecznie należy włożyć nowy tampon przed pójściem na basen, nieważne jak długo był noszony poprzedni. Warto wybrać tampony, które są w 100% ekologiczne i pozbawione jakichkolwiek dodatków. Takie są właśnie produkty marki Gentle Day. Są wykonane w 100% z bawełny ekologicznej, certyfikowanej; pozbawione jakichkolwiek szkodliwych dodatków, hipoalergiczne, nie powodują alergii, co zostało potwierdzone klinicznie. Bez chloru i syntetyków. Ulegają biodegradacji. Posiadają certyfikaty GOTS, ICEA, VEGAN. Cena: 18,19 zł (18 szt.)

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane