Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Drunk Elephant w perfumeriach Sephora i na Sephora.pl
czwartek, 02 września 2021 16:48

 

Od marca 2021 roku, wyłącznie w sieci Sephora, w Polsce są dostępne kosmetyki do pielęgnacji skóry marki Drunk Elephant. Założycielka marki – Tiffany Masterson – jest zachwycona, że będzie mogła dzielić się swoją filozofią eliminowania składników z fanami marki, którzy zakochali się w jej produktach za pośrednictwem mediów społecznościowych i podczas podróży do Stanów Zjednoczonych.

 

Drunk Elephant w perfumeriach Sephora i na Sephora.plU podstaw filozofii Drunk Elephant leży przekonanie, że to, co nie jest dodawane do receptur, jest równie ważne jak to, co w nich zastosowano. Dlatego Drunk Elephant deklaruje, że w żadnym produkcie nie znajdziemy nigdy niczego, co nazywane jest Suspicious 6™ (olejków eterycznych, wysuszających alkoholi, silikonów, chemicznych filtrów słonecznych, substancji zapachowych / barwników, SLS). Zrezygnowanie ze stosowania tych sześciu wszechobecnych składników pozwala skórze powrócić do swojej najzdrowszej, najbardziej harmonijnej postaci. Formuły wszystkich kosmetyków Drunk Elephant mają optymalne pH, pozwalają na łatwe mieszanie różnych produktów i łatwo się wchłaniają, co pozwala na tworzenie spersonalizowanych koktajli pielęgnacyjnych.

 

Drunk Elephant w perfumeriach Sephora i na Sephora.plMarka Drunk Elephant weszła na rynek amerykański w 2013 roku z sześcioma produktami. Dziś linia osiągnęła status kultowy, a fani mogą cieszyć się z pełnej gamy produktów do twarzy, włosów i ciała. „Niezmiernie się cieszę z wejścia na polski rynek we współpracy z naszym niesamowitym partnerem handlowym – siecią Sephora” – powiedziała Tiffany Masterson. „Nie mogę się doczekać możliwości podzielenia się naszą filozofią z naszymi klientami w Polsce i mam nadzieję, że pozwoli im ona odczuć, jak ich skóra ulega przemianie!”. Klienci mogą również odwiedzić profil @drunkelephant na Instagramie, aby dowiedzieć się więcej i podzielić swoim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji skóry z entuzjastyczną społecznością fanów marki.

 

Drunk Elephant w perfumeriach Sephora i na Sephora.pl

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane