Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Nowa kampania Wrangler FW18
poniedziałek, 01 października 2018 11:57

Z dzikiej głuszy do miasta krętymi górskimi drogami wzdłuż jezior i lasów, ubrani w iście amerykańskim stylu. Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem.

 

Nowa kampania Wrangler FW18Najnowsza kolekcja Wrangler sięga korzeniami do amerykańskiej historii i wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80. W kolekcji główną rolę odegra trend denim-on-denim, ubrania robocze, eksperymentalne sylwetki i wyolbrzymione proporcje. Nie zabraknie w niej również inspiracji ubraniami sportowymi z dawnych lat, między innymi w postaci koszulek ringer w nowym ujęciu z kultowym nadrukiem tęczy i wyrazistymi blokami kolorów, które teraz nabiorą bardziej kanciastych kształtów.

 

Nowa kampania Wrangler FW18W kolekcji damskiej najbardziej wyczuwalne będą wpływy stylu lat 80., głównie efektowne sprania i odważne, charakterystyczne dla tej dekady kroje, jak skrócone i oversizowe kurtki oraz balonowe
spodnie. W kolekcji ubrań denimowych pojawią się fasony o perfekcyjnym dopasowaniu do sylwetki osiągniętym dzięki technologii Body Bespoke. Na uwagę zasługują również ubrania unisex w stylu roboczym, jak dżinsy Carpenter, kurtka i ogrodniczki w ciemnym spraniu oraz w starym odcieniu Wranglera All Star Blue. Gwiazdą w tej kolekcji jest lawendowa sztruksowa kurtka i spodnie w prawdziwym stylu z lat 80.

 

Nowa kampania Wrangler FW18Nowa kampania Wrangler FW18Nowa kampania Wrangler FW18Dla mężczyzn Wrangler przygotował kurtki Sherpa z dżinsu i sztruksu, które w tym sezonie nosi się do dżinsów, kraciastych koszul i kultowej koszuli Western. Elementy ubrań sportowych sprzed lat – między innymi wzór szewron i wyraziste bloki kolorów – były inspiracją dla koszulek, bluz i kurtek w stylu studenckim. Ulubione fasony, jak Greensboro z prostymi nogawkami oraz wąski fason Larston, pozostają głównymi modelami jesienno-zimowej kolekcji. Nie zapominając o dziedzictwie marki i czerpiąc inspirację z krajobrazów Północnej Karoliny, Wrangler stworzył pełną energii i dynamiki kolekcję, która pozostaje wierna estetyce marki i jednocześnie wpisuje się w nowoczesne trendy.

 

Nowa kampania Wrangler FW18

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane