Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę z Animals i Tesco
czwartek, 06 lutego 2014 10:19

Już po raz szósty sieć handlowa Tesco i Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals zapraszają do udziału w akcji charytatywnej „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”. W dniach od 6 do 19 lutego klienci sklepów Tesco będą mogli uczestniczyć w zbiórce środków finansowych na rzecz bezpańskich czworonogów. W tym okresie 10% wartości każdej sprzedanej karmy marki Tesco zostanie przekazane na bieżące potrzeby 10 schronisk wybranych w drodze internetowego głosowania. Każdy zainteresowany losem zwierząt w dniach 6-19 lutego będzie mógł oddać głos na schronisko, które jego zdaniem najbardziej potrzebuje wsparcia. Głosowanie odbędzie się na profilu „Eksperci Tesco” na Facebooku - www.facebook.com/Eksperci.Tesco lub na stronie www.tesco.pl/zwierzaki. Wszystkie schroniska, które biorą udział w programie, to placówki rekomendowane przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals. W weekend 7-9 lutego organizatorzy zapraszają także na zbiórki karmy dla czworonogów, która zostanie przekazana do okolicznych schronisk dla zwierząt.


Ponadto, podczas trwania akcji zostanie zorganizowany konkurs dla Internautów z użyciem hasła #Pomagamzwierzętomzimą. Trzy osoby, które najwięcej razy udostępnią #Pomagamzwierzętomzimą za pośrednictwem mediów społecznościowych (np. Facebook, Twitter, Nasza Klasa), aktywnie informując o akcji, będą mogły wybrać 3 schroniska, na rzecz których Tesco przekaże w sumie kwotę 3 tys. zł netto.

Ambasadorkami tegorocznej akcji „Pomóżmy Zwierzętom Przetrwać Zimę” zostały Małgorzata Kożuchowska, Weronika Książkiewicz, Olga Frycz, Aleksandra Kisio, Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Kawiorska, Izabela Janachowska oraz Agata Nizińska. W piątek, 7 lutego, gwiazdy wezmą udział w zbiórce organizowanej w sklepie Tesco przy ul. Fieldorfa 41 w Warszawie.

 

Agnieszka Kaczorowska, fot. archiwum prywatneAgnieszka Kaczorowska, fot. archiwum prywatne

 

Agnieszka Kaczorowska, aktorka:
Z przyjemnością wspieram każdą akcję, która ma na celu pomoc zwierzętom. Kocham czworonogi, zwłaszcza psy, i wiem, że zimą potrzebują szczególnej troski. Dlatego przyłączam się do akcji całą sobą.

Małgorzata Kożuchowska, aktorka:
Zwierzęta mogą być naszymi najlepszymi przyjaciółmi, potrafią dać nam bezgraniczną miłość i oddanie. Niestety nie wszystkie czworonogi mają dom i kochających właścicieli. Nie bądźmy obojętni na los bezpańskich psów i kotów, szczególnie zimą, kiedy za oknem mróz. Wy też możecie
je wesprzeć, nie tylko przygarniając pupila do domu, ale też biorąc udział w zbiórce karmy czy zostając wolontariuszem w schronisku. Nie trzeba wiele, by pomóc wielu zwierzętom.

Weronika Książkiewicz, aktorka:
Nie wszystkie zwierzęta mają swój ciepły dom. Pamiętajmy o nich zimą. Los czworonogów jest w naszych rękach i każdy rodzaj pomocy jest na miarę złota. Podzielmy się miłością z psami i kotami mieszkającymi w schroniskach.

Iza Janachowska, tancerka:
Miłość do zwierząt to przede wszystkim szacunek i wielka, wielka odpowiedzialność. Pomagam zwierzętom właśnie ze względu na miłość i odpowiedzialność. One o pomoc nas nie poproszą, dlatego musimy sami, bezinteresownie ją im ofiarować. Sama jestem szczęśliwą posiadaczką psa i nie wyobrażam sobie, że mogłoby mu się stać coś złego. Dlatego pomagam tym, które miały mniej szczęścia.

Aleksandra Kisio, aktorka:
Zawsze chętnie biorę udział w akcjach, które mają pomóc zwierzętom. Przypominają nam one, że zwierzętom trzeba pomagać nie tylko przy ich okazji, ale również na co dzień. To niezmiernie ważne.

Agnieszka Kawiorska, aktorka:
Zwierzęta są od nas całkowicie zależne, bezbronne i oddane do granic. Niestety nie wszystkie mają  szczęście być kochane, mieć ciepły kąt i codziennie pełną miskę. Wiele z nich bez naszej pomocy nie da sobie rady, szczególnie zimą. Całym sercem zachęcam wszystkich do przyłączenia się do tej wspanialej akcji, dzięki której bezdomne czworonogi będą miały co jeść. Mały gest wystarczy, żeby uczynić ich los choć odrobinę lepszym.

Agata Nizińska, aktorka:
Zwierzęta, zwłaszcza te domowe, to nasi przyjaciele i tak jak ludziom, należy im się szacunek. Musimy być świadomi, że one tak jak i my, mają uczucia - cieszą się, cierpią, ale niestety nigdy o tym nie powiedzą. Często biorę udział w akcjach mających na celu pomoc zwierzakom, by uświadomić innych, że są to żywe istoty, potrzebujące naszej pomocy. Nawet niewielkie wsparcie podobnych akcji jest na wagę złota.

W ubiegłorocznej edycji udało się zgromadzić 50 ton karmy dla zwierząt oraz niezliczoną ilość koców, poduszek i zabawek. W trakcie trwania akcji zebrano kwotę ponad 33 tys. zł, która została przekazana na rzecz 10 schronisk. Znalazły się wśród nich placówki z Kalisza, Sosnowca, Włocławka, Torunia, Krotoszyna, Elbląga, Ostrowa Wielkopolskiego, Zabrza, Zamościa i  Inowrocławia.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane