Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Zmywarka lub okap Mastercook w promocji za złotówkę
środa, 03 sierpnia 2011 12:41

Wszechstronnie i nowocześnie wyposażona kuchnia to doskonałe miejsce zarówno do przygotowywania domowych potraw, jak i przyjemnego spędzania czasu w rodzinnym gronie.

Nowa, letnia promocja marki Mastercook pozwala na wyjątkowo łatwe, kompleksowe urządzenie kuchennego wnętrza, a każdemu, kto zdecyduje się na zakup zestawu AGD oferuje zmywarkę lub okap za 1 zł.

Promocja „Mistrzowskie rozwiązania” marki Mastercook, potrwa do 30 września 2011 r. Obejmuje ona piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki i lodówki. Szeroki wybór modeli pozwala skomponować nowoczesny, odpowiedni do potrzeb zestaw niezbędnych urządzeń AGD. Wśród oferowanych produktów jest m.in. najnowsza płyta indukcyjna Double Evolis, która posiada dwie, największe na rynku strefy grzewcze oraz chłodziarko-zamrażarka LCB-1020FNF o wyjątkowej wśród modeli do zabudowy pojemności – 287 litrów.

 

Kompletując zestaw urządzeń AGD, składający się z piekarnika, płyty grzewczej oraz lodówki i/lub okapu otrzymamy funkcjonalną zmywarkę do zabudowy ZBI-11656 IT za symboliczną złotówkę. Model ten posiada liczne programy mycia i czytelny wyświetlacz, wyróżnia się także cichą pracą. Z kolei wybierając dowolny piekarnik z promocyjnej ulotki i dobierając do niego płytę indukcyjną, zmywarkę lub lodówkę, za nowoczesny i wydajny okap z linii Omega lub Vitrio zapłacimy również tylko 1 zł. Urządzenia te, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, pozwalają usunąć wszystkie nieprzyjemne zapachy z kuchni i szybko odświeżyć powietrze.  

W ramach promocji „Mistrzowskie rozwiązania”, dostępna jest również specjalna, wyjątkowo atrakcyjna oferta dla klientów, którzy zdecydują się tylko na zakup wybranej płyty indukcyjnej. Oni także mogą otrzymać zmywarkę lub okap za jedyną złotówkę.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane