Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Inteligo i MasterCard® zapraszają do kina
piątek, 05 sierpnia 2011 13:43

Inteligo i MasterCard organizują specjalną promocję dla swoich klientów. W sierpniu, przy zakupie jednego biletu do kina, drugi otrzymamy za pół ceny.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zapłacić za bilety kartą zbliżeniową Inteligo MasterCard PayPass™. Promocja obowiązuje w kinach Cinema City w całej Polsce.

W „Filmowych tygodniach z Inteligo i MasterCard” mogą wziąć udział wszyscy klienci Inteligo, którzy korzystają z kart MasterCard PayPass. Aby otrzymać drugi bilet do kina za pół ceny, należy poinformować sprzedawcę o zamiarze skorzystania z promocji i zapłacić za bilety zbliżeniowo. Każdy klient może kupić dowolną liczbę promocyjnych biletów, należy jednak pamiętać, że do każdej transakcji zbliżeniowej można otrzymać tylko jeden bilet za pół ceny. Promocją objęte są wszystkie sierpniowe seanse 2D w kinach Cinema City.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane