Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Shop&Go - nowa, międzynarodowa akcja Springfielda
wtorek, 06 września 2011 11:23

Któż nie marzy o tym, aby móc wybrać mnóstwo ubrań w sklepie i wcale za nie płacić? Móc spakować je wszystkie do walizki i wyruszyć w podróż marzeń po Europie?

Springfield sprawi, że to marzenie może stać się rzeczywistością, wystarczy przyłączyć się do akcji Shop&Go między 7 a 10 września.

 

To także czas 25% obniżki na całą kolekcję. Wystarczy zrobić w tych dniach zakupy w sklepach Springfielda, zarejstrować się na stronie www.spf.com/shopandgo. Akcja przeprowadzana jest w Polsce, a także m.in. w Hiszpanii, Francji, Portugalii i na Węgrzech. Zwycięzca z każdego kraju oraz czwórka jego przyjaciół będą mieli 5 minut na spakowanie swojej walizki ubraniami w salonie SPF, a także szansę na odbycie wspaniałej podróży po Europie.


Będzie to wyjątkowa podróż. Bez pośpiechu i szalonego tempa życia, zgodnie z nowym trendem slow travel.  W poszukiwaniu spokoju i rónowagi, podróżując pociągiem od Berlina, przez Amsterdam do Barcelony. Ta wyprawa to również możliwość obcowania z naturą i przyrodą, niecodzienna szansa przenocowania w koronach drzew.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane