Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Happy home&you
wtorek, 13 września 2011 10:38

W salonach sieci pojawiła się właśnie nowa strefa o nazwie „Happy home&you”, w której znajdziemy mnóstwo produktów z obniżoną ceną. Jej zawartość będzie zmieniać się co tydzień.

 

Stały pozostanie natomiast rabat -20%. Oznacza to, że w każdym tygodniu będą czekać na nas nowe produkty, a ich ceny zawsze będą atrakcyjne. Jest więc szansa na naprawdę tanie urządzanie!

 

W pierwszym tygodniu (12-18.09.) w strefie „Happy home&you” pojawiły się tekstylia z serii Felice. W jej skład wchodzą obrusy (w nowej cenie od 7,60 zł), podkładki (12 zł) oraz bieżniki (31,20 zł). Obok niej przecenione zostały także dwie linie zastawy stołowej: Heather (od 10,40 zł za element) oraz Cottage (od 12 zł za element).

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane