Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Mastercook przedłuża gwarancję na AGD i rozdaje prezenty
poniedziałek, 17 października 2011 16:20

Od 1 października br. do 31 stycznia 2012 roku kupując jedną z promocyjnych pralek, zmywarek czy lodówek marki Mastercook otrzymasz aż 7 lat gwarancji na to urządzenie.

Dodatkowo zakup promocyjnych produktów premiowany jest prezentem w postaci grzejnika ceramicznego, idealnego na coraz chłodniejsze wieczory, a w przypadku kuchenek – wysokiej jakości szybkowarem, wyposażonym w kosz wielofunkcyjny. Pierwszych 400 osób, które wybierze kuchenkę z oferty promocyjnej, dodatkowo otrzyma niezwykle wytrzymałą, szklaną deskę do krojenia marki Schott.

 

W promocyjnym asortymencie marki Mastercook dostępne są m.in. nowe modele pralek ładowanych od frontu oraz od góry, wyposażone w unikalną funkcję Opti A45 min, która zapewnia błyskawicznie czyste pranie w zaledwie trzy kwadranse. Wybrane modele posiadają także m.in. innowacyjny system przechowywania i samodzielnego dozowania detergentów e-Dose, pozwalający na znaczną oszczędność środków piorących.

 

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane