Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Promocje świąteczne dla klientów La Perla
czwartek, 20 października 2011 13:21

La Perla, sieć klinik oferujących pełną gamę zabiegów  z zakresu nowoczesnej technologii, aparatów Hi-Tech medycyny estetycznej i plastycznej, w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przygotowała sporo niespodzianek.


Klinika oferuje wszystkim klientom, obecnym i przyszłym, bogatą gamę promocji świątecznych. Pierwsza propozycja to karty prezentowe. Dostępne są w dwóch formach. Pierwsza daje możliwość wykupienia vouchera na konkretny zabieg lub ich serię (w tym również na siłownię), z kolei druga pozwala na nabycie karty prezentowej na konkretną kwotę, w ramach której mogą być realizowane zabiegi. Jest to świetne rozwiązanie gdy brakuje pomysłu na prezent - obdarowywana osoba tak naprawdę sama decyduje, co chce dostać.

Kolejna niespodzianka dotyczy pakietów oferowanych przez La Perla. Przy ich zakupie klient otrzyma niecodzienny upominek sygnowany logo Kliniki - szlafrok, breloczki z perłami Swarovskiego autorstwa znanego projektanta biżuterii Marcina Giebułtowskiego, błyszczyk lub kubek. Każdy z tych  gadżetów ma unikalny, elegancki i bardzo kobiecy design, który jest znakiem rozpoznawczym La Perli.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane