Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Czas na prezenty od firmy Samsung
wtorek, 15 listopada 2011 13:23

W ramach akcji promocyjnej „Kupuj sprzęty, odbieraj prezenty!” Samsung ma dla swoich klientów wyjątkową ofertę. Teraz przy zakupie wybranych lodówek combi z serii Grand i Sveta oraz modeli do zabudowy, klienci otrzymają dzbanek Brita z filtrem.


Na klientów, którzy zakupią wybrane modele lodówek z serii Grand i Sveta lub modele do zabudowy, czeka aż 1000 dzbanków firmy Brita. Wygodny w użyciu i nowoczesny dzbanek Marella, dołączony w ramach promocji, został wyposażony w elektroniczny wskaźnik Memo, który przypomina o wymianie wkładu filtrującego.

Wśród produktów objętych promocją znajdują się między innymi lodówki z serii Grand. Zastosowano w nich szereg rozwiązań, które zapewniają doskonałe warunki przechowywania żywności i lepszą organizację we wnętrzu lodówki. Przy ich produkcji wykorzystano innowacyjną technologię Eco Slim™, dzięki której zwiększono pojemność wewnętrzną aż o 60 litrów, przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych. We wszystkich lodówkach z serii Grand zastosowano także technologię bezszronową  No Frost.

Aby otrzymać prezent wystarczy kupić lodówkę Samsung i wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.prezenty.samsung.pl. Można też wypełnić formularz dostępny na ulotkach w punktach sprzedaży, załączyć kopię dowodu zakupu i przesłać na adres: Skrytka pocztowa nr 85, 60-959 Poznań 2 z dopiskiem Samsung Brita. Promocja lodówek z filtrem Brita potrwa do końca stycznia 2012 r. lub do wyczerpania zapasów. Wszystkie niezbędne informacje, formularze zgłoszeniowe oraz wykaz modeli objętych promocją dostępne są na stronie www.prezenty.samsung.pl.

W ramach akcji promocyjnej „Kupuj sprzęty, odbieraj prezenty!” firma Samsung przygotowała również inne nagrody za zakup produktów AGD. Kupując urządzenia do zabudowy Samsung w studiu kuchennym można otrzymać przedłużoną do 5-ciu lat gwarancję. Natomiast przy zakupie wybranych modeli odkurzaczy klienci będą mogli wybrać pomiędzy prezentem w postaci 5-letniej gwarancji lub zapasu worków do urządzenia na cały rok.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane