Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Urodzinowa promocja salonu Henri Lloyd w Warszawie
środa, 21 marca 2012 14:02

Z okazji 10. rocznicy otwarcia salonu w warszawskiej Panoramie w dniach 23-25 marca Henri Lloyd zaprasza na szczególne zakupy. Kupujący mogą liczyć na 25% rabat zarówno na kolekcję żeglarską , jak też odzieży casual.

 

Paragony wystawione na najwyższe sumy premiowane będą zaproszeniem na wernisaż obrazów Marcina Szymielewicza. Z myślą o zbliżającej się wiośnie wystawiona zostanie bluza - kangurka Viking smok. Wykonana z oddychającego materiału, stanowi element limitowanej kolekcji odzieży codziennej.

Z okazji 10. rocznicy otwarcia salonu w Panoramie, zaprezentowany zostanie sztormiak, w którym w latach 1976-78, na jachcie Mazurek, Krystyna Chojnowska - Liskiewicz jako pierwsza kobieta na świecie samotnie opłynęła kulę ziemską.

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane