Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Dżinsy dla dzieciaków, zniżka dla Ciebie - promocja Wrangler i Lee
czwartek, 04 października 2012 10:27

Wrangler i Lee we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom zapraszają do udziału w akcji „Wymień dżinsy”. Wszyscy, którzy w dniach 5–28 października przekażą swoje dżinsy na cele dobroczynne uzyskają 20% zniżki na spodnie z kolekcji jesień/zima 2012.

Punkty zbiórek usytuowane będą w sklepach Lee i Wrangler w całej Polsce.

Zebrane dżinsy zostaną poddane starannej selekcji i czyszczeniu, a następnie zostaną przekazane dzieciom i młodzieży z Domów Dla Dzieci i rodzin zastępczych.  

Akcja prowadzona będzie w 130 sklepach Wrangler i Lee na terenie całej Polski. Listę sklepów można znaleźć na stronie www.wymiendzinsy.pl. Wymień Dżinsy to wspólny projekt marek Wrangler i Lee oraz Towarzystwa Nasz Dom.

Towarzystwo Nasz Dom promuje rozwiązania prorodzinne, pozbawione znamion dużych, internatowych instytucji. Tradycjami sięga czasów przedwojennych – organizacja została założona w 1921 roku przez Janusza Korczaka i Marynę Falską. Towarzystwo prowadzi 14 wyspecjalizowanych i monitorowanych Domów dla Dzieci, które zapewniają swoim podopiecznym nie tylko bezpieczeństwo i przygotowanie do samodzielnego życia, ale przede wszystkim więź z bliskimi. To właśnie m.in. do dzieci i młodzieży z tych domów trafią zebrane podczas akcji dżinsy.

 

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane