Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Epic Mickey 2: Siła Dwóch
czwartek, 03 stycznia 2013 13:27

Pod koniec ubiegłego roku odbyła się premiera najnowszej gry Disneya "Epic Mickey 2: Siła Dwóch". Akcja rozgrywa się jakiś czas po wydarzeniach z "Epic Mickey". Czarny charakter  - Szalony Doktorek, pokonany przez Mikiego w pierwszej części gry, w tajemniczy sposób powraca do Pustkowia.

Deklaruje, za pomocą wesołej i rozpoznawalnej dla Disneya piosenki, że zrozumiał swoje winy i od teraz pragnie pomagać Oswaldowi i innym mieszkańcom Pustkowia. Proponuje, by wspólnymi siłami naprawić poważne szkody, które wyrządziło niedawne trzęsienie ziemi. Oswald zgadza się. Jednak niedługo po przyjęciu propozycji od niedawnego jeszcze wroga Pustkowie doznaje jeszcze więcej szkód niż przed trzęsieniem. Gremlin Gus, przyjaciel Oswalda, oraz Ortensja, dziewczyna Oswalda, zaczynają snuć pewne podejrzenia odnośnie do Szalonego Doktorka. Postanawiają zawiadomić Mikiego, który już kiedyś uratował Pustkowie. Bohater po raz kolejny przenosi się do pracowni dobrego Yen Sida, gdzie czeka na niego, znany z "Epic Mickey", magiczny pędzel. Z pomocą Gusa Miki wraca do Pustkowia, by wraz z Oswaldem odkryć prawdę o rzekomej przemianie Szalonego Doktorka. Wspomniana Dwójka odkrywa później, że ich nowo pozyskany „przyjaciel”  wykorzystał ich zaufanie, aby wpuścić do Pustkowia swoje najnowsze dzieło – Kleksołaza (połączenie Kleksów oraz Żukołazów znanych z pierwszej części gry). Czy Oswaldowi i Mikiemu uda się powstrzymać Szalonego Doktorka?

Największą zmianę w porównaniu z "Epic Mickey" stanowi kooperacja dwóch bohaterów. Gracz, aby pokonać kolejne przeszkody i rozwiązać zagadki, będzie musiał wykorzystać współpracę, zdolności, zalety Mikiego i Oswalda, którzy uzupełniają się nawzajem. W każdej chwili do rozgrywki może dołączyć drugi gracz, by wspólnie w trybie multiplayer stawić czoła Szalonemu Doktorkowi. Epic Mickey 2: Siła Dwóch wykorzystuje kontroler ruchu PlayStation Move, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze bardziej wciągająca i interaktywna. Gra "Epic Mickey 2: Siła Dwóch" dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej na platformy Xbox 360, PlayStation 3 oraz Nintendo Wii.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane