Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Futerały Samsonite dla iPada oraz Galaxy Tab2
czwartek, 17 stycznia 2013 12:09

Hama wprowadza do sprzedaży sześć futerałów Samsonite Tabzone do iPada oraz futerał do Samsung Galaxy Tab 2. To propozycja dla użytkowników ceniących markowe produkty, łączące styl wraz z niebanalnymi rozwiązaniami.

 

SamsoniteSamsonite przygotowując nową generację futerałów kierował się trendami rynkowymi. Tabletomania wciąż trwa. Nieustającą popularnością cieszy się iPad, który zanotował w ubiegłym roku 150 procentowy wzrost sprzedaży. Wielu zwolenników ma też Samsung Galaxy Tab 2 – najbardziej popularny tablet z Androidem. Futerały Tabzone mają subtelne miękkie wnętrze wykończone powłoką ochronną, a także dają możliwość ustawienia tabletu pod różnymi kątami nachylenia. Wyprofilowane otwory zapewniają łatwy dostęp do aparatu oraz przycisków funkcyjnych.

SamsoniteModele do iPada oferują funkcję automatycznego włączania/wyłączania, tego udogodnienia jest pozbawiony futerał do Samsung Galaxy Tab 2. Model Click‘n Flip Case, dedykowany dla tabletów iPad 2 oraz iPad 3, jest wykonany z materiału TPU (termoplastyczny poliuretan), charakteryzującego się wysoką odpornością na zużycie oraz dobrą wytrzymałością mechaniczną i sprężystością.

 

SamsoniteZ kolei futerały Ultraslim Carbontech oraz Ultraslim Elegance wyróżniają się małą tylną kieszonką, służącą do przechowywania niewielkich rozmiarów przedmiotów czy dokumentów. Wszystkie futerały są dostępne w kolorze czarnym, zaś model Ultraslim Punched również w niebieskim i czerwonym.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane