Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Technologia PowerSeal – baterie z gwarancją 10 lat mocy
środa, 03 kwietnia 2013 10:04

Technologia PowerSeal – baterie z gwarancją 10 lat mocyWedług badań firmy Energizer utrata mocy przez baterie podczas ich przechowywania jest problemem, na który użytkownicy baterii najczęściej zwracają uwagę. Uczestnicy badań opisywali nieprzyjemne sytuacje, kiedy nie mogli uruchomić potrzebnego urządzenia, ponieważ ich zapasowe baterie wyładowały się podczas przechowywania.

 

Odpowiedź Energizer to innowacyjna technologia, która sprawia, że nieużywane baterie nie tracą energii do 10 lat od ich produkcji.

Nowa technologia zapewnia imponującą trwałość baterii alkalicznych podczas ich przechowywania, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Aby zapobiec utracie mocy baterii, Energizer wzmocnił i „uszczelnił” jej obudowę, wykorzystując najnowocześniejsze materiały. Dodatkowo, w celu poprawienia wydajności baterii, zmieniono kształt bieguna dodatniego, dzięki czemu bateria efektywniej uwalnia energię. Technologia PowerSeal jest stosowana w standardowych bateriach alkalicznych Energizer w rozmiarach AA oraz AAA.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane