Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Gra wideo Disney Infinity już w sprzedaży
niedziela, 25 sierpnia 2013 11:11

Najpopularniejsi bohaterowie filmów Disneya oraz studia Pixar po raz pierwszy razem! Firma CDP.pl, oficjalny dystrybutor studia Disney Interactive na terenie Polski, poinformowała, że do sprzedaży trafia gra wideo Disney Infinity. Zawartość zestawu startowego, dostępnego na PlayStation 3 oraz Xbox 360 w pełnej polskiej wersji językowej, pozwala czerpać przyjemność z pełnych możliwości gry, ale jest też tylko początkiem  niekończącej się zabawy.

 

Gra wideo Disney InfinityW skład zestawu startowego, prócz płyty z grą, wchodzą:

• Czytnik
Serce Disney Infinity. Podpinaj do niego swoje figurki postaci, figurki światów oraz dyski mocy i ciesz się nieograniczonymi możliwościami w grze!

• Trzy figurki postaci Disney Infinity
Przepiękne figurki przedstawiające ulubionych bohaterów Disneya  (kapitana Jacka Sparrowa z „Piratów z Karaibów”, Pana Iniemamocnego z animacji „Iniemamocni” oraz sympatycznego Sully’ego z bijących rekordy popularności filmów „Potwory i spółka” oraz „Uniwersytet Potworny”, nie tylko wspaniale prezentują się na półce, ale przede wszystkim pozwalają na przeżycie wspólnie z nimi niezapomnianych przygód! Umieść figurki na czytniku i zobacz, jak ożywają w świecie gry! Następnie przejmij nad nimi kontrolę i kieruj ich poczynaniami – masz pełną swobodę, a przebieg rozgrywki zależy wyłącznie od Ciebie!

• Trzy Światy Disney Infinity
Zabierz swoich bohaterów do światów znanych z filmów Disney i Pixar! Każdy Świat podpięty do czytnika odblokowuje fabularną rozgrywkę w filmowej scenerii i pozwalana na przeżywanie kolejnych przygód. Zestaw startowy oferuje światy znane z filmów „Uniwersytet Potworny”, „Piraci z Karaibów” oraz „Iniemamocni”.

• Dysk mocy Disney Infinity
Dzięki Dyskom Mocy Twoi bohaterowie nabiorą nowych umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w czasie gry. Podepnij Dysk do czytnika i zobacz, jak Twoi bohaterowie radzą sobie ze swoimi nowymi mocami! Zestaw startowy zawiera również kartę z unikalnym kodem sieciowym i pozwala na nieograniczoną, nieskrępowaną i wyzwalającą pokłady kreatywności zabawę w unikatowym trybie Placu Zabaw.

 

Disney InfinityWyjątkowość Disney Infinity polega na możliwości ożywienia w świecie gry figurek przedstawiających ulubionych bohaterów Disneya, a następnie uczestniczenie we wspólnej zabawie w unikatowym trybie Placu Zabaw. Pozwala on na tworzenie własnych wirtualnych światów, zamieszkałych przez popularnych bohaterów  i wykorzystanie motywów doskonale znanych z disneyowskich produkcji, takich jak pojazdy czy lokacje. Gra pozwala również na wzięcie udziału w szeregu misji fabularnych w trzech różnych Światach, premiujących spryt oraz zręczność graczy, stawiających ich przed licznymi wyzwaniami, takimi jak wymyślne łamigłówki, starcia z przeciwnikami, czy eksploracja ulubionych miejsc znanych z animacji Disneya.

Na uwagę zasługuje również polski dubbing gry Disney Infinity. Miłośnicy rodzimych głosów znanych z popularnych produkcji Disneya oraz Pixara mogą spodziewać się powrotu wielu „starych znajomych” – w prace nad lokalizacją gry, będącą jednym z największych tego rodzaju przedsięwzięć, zaangażowanych zostało wielu artystów, w tym Joanna Jabłczyńska, znanych doskonale z użyczenia swojego głosu ulubionych bohaterom filmów obu studiów.

Zestaw Startowy Disney Infinity w pełnej polskiej wersji językowej dostępny jest na platformach PlayStation 3 oraz Xbox 360 w rekomendowanej cenie 299,99 zł oraz w oryginalnej, angielskiej wersji językowej na platformę Nintendo Wii w rekomendowanej cenie 259,99 zł. Jednocześnie z premierą gry, do sprzedaży trafiły dodatkowe elementy wzbogacające rozgrywkę. Dodatkowe Światy Disney Infinity („Auta”, „Jeździec znikąd”) oraz inne figurki postaci sprzedawane są oddzielnie.

Tytuł otrzymał klasyfikację wiekową PEGI 7, co oznacza, iż jest on odpowiedni dla graczy powyżej siódmego roku życia i oferuje bezpieczną, pozbawioną nieodpowiednich treści rozrywkę.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane