Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Gwiazdorska obsada gry Beyond: Dwie Dusze
środa, 09 października 2013 10:00

Już za kilka dni premiera gry Beyond: Dwie Dusze, w której pojawiają się sławy z Hollywood. Beyond: Dwie Dusze, stworzone wyłącznie na PlayStation®3 [PS3™] przez Quantic Dream, zaciera granicę między filmami a grami. W rolach głównych zobaczymy Ellen Page oraz Willema Dafoe. Ścieżkę dźwiękową stworzyli zdobywca Grammy® i nominowany do nagrody BAFTA, kompozytor Lorne Balfe, oraz zdobywca Oscara®, Złotego Globu® i Grammy®, Hans Zimmer.

 

Ellen Page i Willem DafoeW Beyond: Dwie Dusze zagra nominowana do Oscara Ellen Page. Wcięli się ona w Jodie Holmes, młodą kobietę, która dzięki więzi z niewidzialną istotą jest obdarzona nadprzyrodzonymi mocami. Ellen towarzyszy Willem Dafoe grający Nathana Dawkinsa, tajemniczego naukowca, który pracuje dla rządowej agencji badającej zjawiska paranormalne. Zawodowa ciekawość Dawkinsa względem Jodie, wynikająca z przeżytej przez niego tragedii, jest głównym wątkiem w Beyond: Dwie Dusze – zapewnia ciekawą i wciągającą fabułę, którą w pełni oddać mogła tylko subtelna gra Dafoe.

 

Gra Beyond: Dwie DuszeMetody stosowane przez twórców gry, Quantic Dream, które umożliwiają jednoczesne śledzenie wyrazu twarzy, głosu i ruchów ciała, gwarantują maksymalne wykorzystanie zdolności aktorów oraz pozwalają na stworzenie najbardziej realistycznej i przepełnionej emocjami gry w historii.

W Beyond: Dwie Dusze gracze poznają piętnaście lat z życia Jodie, doświadczając najważniejszych dla niej chwil w grze, która zapowiada się na najciekawszą i najbardziej spektakularną podróż na PS3. Jeżdżąc po całym świecie, Jodie napotyka przeszkody i bierze udział w nasyconych emocjami wydarzeniach, które w grze komputerowej pojawiają się po raz pierwszy. W Beyond: Dwie Dusze – tak jak w Heavy Rain – gracze będą mieli wpływ na rozwój historii poprzez swoje decyzje i podjęte działania.

Zimmer otrzymał ogółem 10 nominacji do Złotego Globu®, 10 do nagród Grammy® oraz 9 do Oscara® – ostatnią za Incepcję Christophera Nolana. W minionych latach pracował między innymi przy filmach "Człowiek ze stali" Zacka Snydera, "Jeździec znikąd" i "Mroczny rycerz powstaje". Lorne zaś komponował ostatnio muzykę do "Mrocznego rycerza", "Incepcji" oraz filmu "Sherlock Holmes: Gra cieni". Stworzył też ścieżkę dźwiękową do innych gier, w tym Assassin’s Creed® III oraz Skylanders: Giants™.

David Cage skomentował to słowami: „Zawsze miałem szczęście pracować przy moich grach z bardzo utalentowanymi kompozytorami, takimi jak David Bowie, Angelo Badalamenti czy Normand Corbeil. Praca z Hansem Zimmerem i Lorne’em Balfe’em była niesamowitym przeżyciem. Udało im się stworzyć niezwykle oryginalną ścieżkę dźwiękową, która łączy silne motywy z nowymi dźwiękami. Tworzy ona fantastyczne tło dla emocjonalnej podróży Jodie Holmes i obdarza ją głosem, który z pewnością zapadnie graczom w pamięć”.

Zimmer tak mówi o pracy przy Beyond: Dwie Dusze: „Jednym z powodów, dla których podoba mi się świat gier, jest to, że potrafią one niesamowicie wciągnąć odbiorcę. To nie jest wyłącznie rozrywka”.

Balfe dodał: „To bardzo ciekawa gra. Pytają mnie, czy to film, czy gra, ale sęk w tym, że dla mnie nie ma tu różnicy. Można oglądać ją jak film, więc proces tworzenia muzyki przebiega podobnie”.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane