Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Samsung Gear Fit – stworzony dla aktywnych
czwartek, 06 marca 2014 08:21

Firma Samsung zaprezentowała Gear Fit, pierwsze urządzenie z profilowanym ekranem Super Amoled. Gear Fit to urządzenie stworzone dla aktywnych, łączące w sobie wygodę technologii Samsung Gear z wszechstronnym zestawem narzędzi fitness. Dzięki Gear Fit możemy realizować swoje sportowe pasje, nie rezygnując z własnego stylu i nie tracąc łączności z innymi. Samsung Gear Fit jest niezależnym urządzeniem, ale może także stanowić uzupełnienie smartfona. W obydwu konfiguracjach ułatwia prowadzenie aktywnego życia bez obawy o przegapienie czegoś istotnego.

 

Samsung Gear FitSamsung Gear Fit komfortowo przylega do nadgarstka i posiada czytelny wyświetlacz Super Amoled. Gear Fit to znacznie więcej niż zwykły pulsometr - na bieżąco przekazuje najnowsze powiadomienia ze smartfona Galaxy, informując użytkownika o połączeniach, e-mailach, SMS-ach i alarmach, a ponadto zapewnia dostęp do terminarza i aplikacji oferowanych przez innych producentów. Dzięki temu możemy być ciągle w ruchu, nigdy nie tracąc łączności ze światem. Ponadto możemy wyrażać swój indywidualny styl dzięki wymiennym paskom w kolorach Black (czarny), Orange (pomarańczowy) i Mocha Grey (szary), które zmieniają wygląd Gear Fit i dopasowują urządzenie do naszej aktywności, ubioru i nastroju. Gear Fit będzie dostępny w sprzedaży na całym świecie od kwietnia.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane