Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Obudowy LifeProof - idealne na lato
czwartek, 12 czerwca 2014 10:16

Niezależnie od tego, czy zamierzamy spędzić wakacje w mieście, odpoczywać przy basenie, czy wybierzemy się na wycieczkę w góry, wszędzie weźmiemy ze sobą telefon. Warto więc już wcześniej pomyśleć o jego zabezpieczeniu.

 

Obudowy LifeProof

Dla wszystkich osób ceniących styl i bezpieczeństwo firma LifeProof przygotowała dwa modele kolorowych ochronnych obudów, które nie tylko pozwolą wyróżnić się w miejskim tłumie, ale zapewnią również odpowiednią ochronę telefonu. Obudowy zapewnią bezpieczne korzystanie ze smartfonów nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Są odporne na upadki, wstrząsy, wodę, kurz oraz śnieg. To doskonały gadżet zarówno dla ludzi aktywnych, jak i rodziców z dziećmi. Dzięki LifeProof urządzenia mobilne będą bezpieczne w rękach najmłodszych użytkowników.

 

Obudowy LifeProofJak informuje producent, model LifeProof fre jest cieńszy, lżejszy i bardziej wytrzymały od poprzednich modeli. Wyposażony został w cienką folię, która dokładnie przylega do powierzchni wyświetlacza, chroniąc go przed zarysowaniami i wodą. Odpowiednio zaprojektowana obudowa zapewnia natomiast łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych oraz chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania, nie blokując jednocześnie dostępu do nich. Dodatkowo obudowa zabezpiecza głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku. Ochronne obudowy dostępne są w 14 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można dobrać jego odcień do konkretnego stroju, czyniąc telefon doskonałym dopełnieniem stylizacji.

 

Obudowy LifeProofNatomiast ochronną obudowę LifeProof nüüd wyróżnia na tle innych produktów tego typu całkowity brak folii na wyświetlaczu. Dzięki temu użytkownik ma bezpośredni dostęp do ekranu dotykowego urządzenia, co pozwala na nieskrępowane korzystanie z jego funkcji. Nüüd zapewnia prawidłowe działanie urządzenia również pod wodą, na głębokości do 2 m. Do sprzedaży trafiły pokrowce w 4 wersjach kolorystycznych.

 

Obudowy LifeProofFre i nüüd wyprodukowane zostały z myślą o użytkownikach telefonów Apple iPhone 55s oraz Samsung Galaxy S4 oraz S5. Są objęte 12 miesięczną gwarancją producenta.
Dostępne są w dobrych sklepach oferujących akcesoria do smartfonów oraz w wybranych sklepach internetowych.

 

Obudowy LifeProofObudowy LifeProofObudowy LifeProofCeny: LifeProof fre - 329 zł, LifeProof nüüd - 379 zł

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane