Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Lenovo Moto 360 Sport - twój partner treningowy
piątek, 18 marca 2016 12:16

Amerykańskie Towarzystwo Kardiologiczne rekomenduje minimum 150 minut aktywności fizycznej tygodniowo dla zachowania dobrej kondycji i sprawności. Oto urządzenie, które pomaga osiągnąć ten cel. Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających sportowcach, Lenovo Moto 360 SPORT dostarcza wszystkich niezbędnych informacji, a dzięki swoim fitnessowym funkcjonalnościom staje się doskonałym partnerem podczas każdego treningu.

 

Lenovo Moto 360 SportLenovo Moto 360 Sport pozwoli na wykonywanie  nawet najcięższych ćwiczeń fizycznych bez obawy o zegarek.Specjalnie zaprojektowana, wytrzymała konstrukcja zawierająca kanały wentylacyjne, zapewnia komfort podczas całego treningu, a silikon użyty do jej wykonania nie pochłania potu i jest odporny na przebarwienia i blaknięcie. Wzorem innych inteligentnych zegarków z rodziny Lenovo Moto, także edycja SPORT wyróżnia się ponadczasowym, eleganckim designem.

 

Lenovo Moto 360 SportSmartwatch został wyposażony we wbudowany moduł GPS, który współpracując z aplikacją Moto Body umożliwiając mierzenie wydajności podczas biegu. Takie rozwiązanie jest bardzo istotne dla sportowców, gdyż pozwala na stałą kontrolę dystansu, tempa i czasu okrążeń. Wbudowany w urządzenie pulsometr za pomocą aplikacji Moto Body pomoże określanie długości czasu spędzanego w danych strefach tętna. W celu sprawdzenia liczby uderzeń serca na minutę w trakcie treningu, wystarczy jedynie spojrzeć na ekran zegarka. Aplikacja Moto Body określa liczbę kroków oraz przebyty dystans, a następnie porównując je z dziennymi i tygodniowymi wynikami z przeszłości dostosowuje cele w taki sposób, aby zwiększać ilość ruchu użytkownika. Dane zebrane za pomocą aplikacji Moto Body pozwalają na generowanie cotygodniowych maili raportujących postępy i motywujących do dalszej aktywności fizycznej. Moto 360 Sport współpracuje również z innymi aplikacjami fitnessowymi takimi jak: MapMyRun®, Under Armour Record™ oraz Strava. Śledzona aktywność pozwala oszacować również liczbę spalanych kalorii w danym okresie czasu.

 

Lenovo Moto 360 SportLenovo Moto 360 Sport to także bogactwo funkcji systemu operacyjnego Android Wear™ w polskiej wersji językowej. Dzięki możliwości szybkich odpowiedzi na WhatsApp oraz raportowaniu ostatnich postów na Facebooku użytkownik jest w kontakcie ze swoimi znajomymi nawet podczas treningu. Już jedno spojrzenie na nadgarstek pozwala na sprawdzenie nowych wiadomości, zaproszeń z kalendarza, pogody czy powiadomień z najczęściej używanych aplikacji. Ponadto zegarek reaguje na głosową komendę „OK Google” – wystarczy zadać pytanie, aby uzyskać potrzebne informacje z telefonu i internetu.

Smartwatch umożliwia słuchanie muzyki bez konieczności zabierania z sobą smartfonu. W tym celu wystarczy zsynchronizować z zegarkiem ulubione playlisty i audycje z Google Play™ Music oraz podłączyć słuchawki Bluetooth®. Kolejnym ułatwieniem w korzystaniu z Lenovo Moto 360 Sport jest sterowanie za pomocą gestów - aby sprawnie poruszać się między powiadomieniami wystarczą prosty ruchy nadgarstka. Szybki w jedną, a następnie wolny w drugą stronę obrót nadgarstka przewija obraz do dołu. Aby przemieścić się w górę powiadomienia, należy obrócić nadgarstek szybko w jedną, a następnie wolno w drugą stronę. 35-milimetrowy ekran chroniony szkłem Gorilla®Glass 3 zapewnia wygodne korzystanie z zegarka nawet w świetle słonecznym. Wszystko za sprawą innowacyjnego hybrydowego wyświetlacza MotoAnyLight, który w pomieszczeniu zachowuje się jak piękny ekran LCD, a na zewnątrz odzwierciedlając jasność naturalnego światła słonecznego pozwala cieszyć się wyraźnym obrazem o nasyconych barwach. Dodatkowo jasność ekranu dostosowuje się automatycznie do otoczenia bez konieczności zmiany ustawień.Lenovo Moto 360 Sport posiada także stopień ochrony IP67. Oznacza to, że urządzenie jest pyłoszczelne oraz może przebywać pod wodą na głębokości 1 metra przez 30 minut.

Lenovo Moto 360 Sport działa pod kontrolą czterordzeniowego procesora Qualcomm® Snapdragon™ 400 taktowanego z częstotliwością 1.2 GHz. Urządzenie dysponuje aż 4GB pamięci wewnętrznej oraz 512MB pamięci operacyjnej RAM umożliwiającej płynne przemieszczanie się pomiędzy aplikacjami.W zegarku zamontowano moduł Bluetooth 4.0 Low Energy, kartę Wi-Fi 802.11 b/g oraz zestaw czujników takich jak wysokościomierz barometryczny, akcelerometr, czujnik oświetlenia otoczenia czy żyroskop. Bateria o pojemności 300mAh pozwala na cały dzień standardowego użytkowania. Smartwatch współpracuje z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu iOS (co najmniej 8.2) oraz Android™ (co najmniej 4.3).

Lenovo Moto 360 Sport dostępny jest w kolorach czarnym, białym i pomarańczowym w cenie ok. 1399 zł.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane