Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Smartwatch dla businesswoman
poniedziałek, 25 października 2021 21:44

 

Świat biznesu był zdominowany przez mężczyzn, lecz od kilkunastu lat rośnie liczba kobiet zajmujących najważniejsze stanowiska w firmach. Coraz powszechniejsza staje się opinia, że płeć piękna jest lepiej zorganizowana, świetnie działa pod presją czasu, a jej multizadaniowość przynosi firmie wiele korzyści. Panie bardzo często w swojej pracy wykorzystują nowinki technologiczne, które ułatwiają im wykonywanie obowiązków. Jednym z urządzeń, które oprócz smartfonu czy laptopa może być wsparciem w codziennych zadaniach, jest smartwatch.

Elegancki czy sportowy?
Mówi się, że „nie szata zdobi człowieka”, lecz profesjonalny wygląd może mieć istotny wpływ na pierwsze wrażenie podczas spotkania biznesowego. Strój pomaga w budowie wizerunku jako eksperta w swojej dziedzinie. Jest to zauważalne wśród kobiet, które sprawują kluczowe stanowiska w organizacjach. Po przeanalizowaniu ich ubioru można zauważyć, że wśród wybieranych kolorów dominują granaty, szarości czy budzące zaufanie błękity. Coraz częściej dodatkiem do stylizacji, zamiast eleganckiej bransolety, czy ekskluzywnego zegarka, staje się smartwatch. Możliwość wyboru spośród wielu modeli, w tym biżuteryjnych, skutkuje tym, że wiele kobiet biznesu decyduje się właśnie na nie.

 

Smartwatch Garett3 funkcje wspierające w biznesie
Jedna z funkcji, która jest nieoceniona w pracy, to powiadomienia o przychodzących połączeniach, wiadomościach tekstowych oraz aktualizacjach na portalach społecznościowych.
W trakcie spotkań biznesowych nie wypada zerkać na smartfona, gdy poczujemy wibracje, komunikujące o nowej wiadomości czy połączeniu. Z drugiej strony szybki dostęp do informacji jest niezbędny do efektywnego podejmowania decyzji. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi właśnie smartwatch, np. Garett Women Emma. Umożliwia dyskretne sprawdzenie, kto do nas dzwonił, napisał SMS-a czy próbował skontaktować się poprzez portal społecznościowy. Dzięki temu szybko możemy ocenić, czy przekazane wiadomości są istotne w konkretnej sytuacji. Telefon bez wątpienia jest jednym z najważniejszych narzędzi w pracy, a sama myśl o jego zgubieniu może przyprawić o szybsze bicie serca. W niemal każdej głowie przewija się wtedy widmo utraconych kontaktów, które są dla nas istotne. Taka sytuacja bywa realna, ponieważ, przeważne przez brak czasu, nie wykonujemy kopii zapasowej. W takiej sytuacji również niezwykle pomocne są smartwatche, które, tak jak Garett Victoria, pomagają zlokalizować zagubiony telefon. Wystarczy, że w momencie, w którym zdamy sobie sprawę, że nie wiemy, gdzie jest smartfon, uruchomimy funkcję szukania. Wówczas w komórce uruchomi się alarm i będziemy mogli ją namierzyć.

 

Smartwatch GarettJednym z elementów życia kobiety sukcesu jest niestety stres. Wpływa on nie tylko niekorzystnie na nasze samopoczucie czy wygląd, ale przede wszystkim może być przyczyną obniżenia wydajności w pracy. Może doprowadzić też do podjęcia błędnej decyzji biznesowej. Kiedy ”nerwy” przejmują nad nami kontrolę, konkurent może zobaczyć w tym swoją szansę, próbując nas wyprowadzić z równowagi. Umiejętność radzenia sobie z emocjami oraz maskowania ich jest więc kluczowa w powodzeniu negocjacji. W pokonaniu stresu niezwykle przydatne są ćwiczenia oddechowe, a przeprowadzić przez nie może nas smartwatch Garett Woman Elise. Dzięki funkcji treningu oddechu stanie się on spokojny, miarowy i będziemy mogły skoncentrować się na merytorycznych kwestiach.


 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane