Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Diamentowe etui dla smartfonów
czwartek, 27 lutego 2014 10:43

Smartfon stał się naszym nieodłącznym towarzyszem, dzięki niemu możemy zadzwonić do przyjaciół, wysłać wiadomość, sprawdzić pogodę czy posłuchać muzyki. Zazwyczaj włączamy telefon, wstając z łóżka, i nie rozstajemy się z nim aż do późnych godzin wieczornych. Ale mocno eksploatowane smartfony wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Akcesoria „White Diamonds” z oferty Hama Polska są ciekawą propozycją dla osób poszukujących akcesoriów do ochrony mobilnego terminala.

Etui dla smartfonów White Diamonds

Futerały wykonane z termoplastycznego poliuretanu, cechują się elastycznością oraz dużą odpornością na ścieranie, smary i oleje. „Diamentowe” etui wyróżniają się też estetyką wykonania i są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Najnowsze „diamenty” zostały przygotowane z myślą o właścicielach smartfonów Apple oraz Samsunga. Wszystkie futerały „White Diamonds” są nakładane na tylną część telefonu. Wyprofilowane otwory, ułatwiają dostęp do przycisków funkcyjnych. Ceny etui zaczynają się od 29,90 złotych.

 

Na szczególną uwagę zasługują futerały z wyższej półki cenowej, adresowane dla właścicieli wymienionych wcześniej modeli telefonów. Etui wyróżniają się niekonwencjonalnym designem i są zdobione oryginalnymi kryształkami od Swarovskiego. Produkty z tej grupy podlegają bardzo ostrej kontroli jakości, każdy futerał jest sprawdzany ręcznie. Ceny futerałów z błyskotkami mieszczą się w przedziale 29,90 – 99,90 złotych.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane