Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Lokówko-prostownica BaByliss Pro Styler ST290E - test lovenowe.pl
wtorek, 11 września 2012 09:06

Choć na pierwszy rzut oka lokówko-prostownica BaByliss ST290E może sprawiać wrażenie urządzenia odrobinę skomplikowanego, w rzeczywistości jest bardzo prosta w użyciu. Za jej pomocą, w zależności od tego, w jaki sposób będziemy przeciągać urządzenie po włosach (wszystko dokładnie opisane w instrukcji!), stworzymy 5 różnych typów fryzur. Możemy pofalować włosy, zupełnie je wyprostować, podkręcić lub wywinąć końcówki włosów, a także podnieść włosy u nasady, aby dodać im objętości.

 

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w BaByliss Pro Styler ST290E jest specjalny cylinder, który obracając się, wygładza włókno włosa. Funkcję obrotową można włączyć, ale nie trzeba, choć my polecamy jej użycie. Włosy są rzeczywiście bardziej gładkie i lśniące. Ważne tylko, aby ustawić kierunek obrotów cylindra w tym samym kierunku co kierunek pociągania lokówko-prostownicy po włosach.

BaByliss ST290E jest wyposażona także w generator jonów, dzięki któremu włosy nie elektryzują się i nie puszą. Mamy także możliwość ustawienia temperatury, do jakiej nagrzewa się urządzenie, co było dla nas szczególnie ważne, gdyż testowałyśmy urządzenie na włosach cienkich i delikatnych (a tym, jak wiadomo, zbyt wysoka temperatura nie służy). Z funkcji, które ułatwiają użytkowanie lokówko-prostownicy, warto wymienić obrotowy przewód oraz automatyczne wyłączanie. Spodobało nam się także to, iż urządzenie jest wyposażone w specjalny wyjmowany grzebień, który rozczesywał włosy podczas ich układania - dzięki temu uniknęłyśmy szarpania włosów (jest to szczególnie przydatna funkcja, gdy prostujemy włosy same i trudno nam trzymać w ręce grzebień).

Lokówko-prostownica BaByliss Pro Styler ST290E rzeczywiście robi wrażenie - nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim możliwością wielu zastosowań. Polecamy - szczególnie tym osobom, które nie chcą kupować kilku urządzeń do układania włosów.

 

Cena: ok. 349 zł

 

Komentarze 

 
# ana 2012-10-05 12:44
hmm, ciekawe... Zastanawiałam się nad kupnem prostownicy, ale może pro styler jest lepszą opcją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# izka 2012-10-11 16:09
Grzebień rzeczywiście się przydaje. Ja prostuje włosy zwykłą prostownicą i zawsze ciągnę za włosy. Więc na pewno łatwiej z grzebieniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane