Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Lokówko-prostownica BaByliss Pro Styler ST290E - test lovenowe.pl
wtorek, 11 września 2012 09:06

Choć na pierwszy rzut oka lokówko-prostownica BaByliss ST290E może sprawiać wrażenie urządzenia odrobinę skomplikowanego, w rzeczywistości jest bardzo prosta w użyciu. Za jej pomocą, w zależności od tego, w jaki sposób będziemy przeciągać urządzenie po włosach (wszystko dokładnie opisane w instrukcji!), stworzymy 5 różnych typów fryzur. Możemy pofalować włosy, zupełnie je wyprostować, podkręcić lub wywinąć końcówki włosów, a także podnieść włosy u nasady, aby dodać im objętości.

 

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w BaByliss Pro Styler ST290E jest specjalny cylinder, który obracając się, wygładza włókno włosa. Funkcję obrotową można włączyć, ale nie trzeba, choć my polecamy jej użycie. Włosy są rzeczywiście bardziej gładkie i lśniące. Ważne tylko, aby ustawić kierunek obrotów cylindra w tym samym kierunku co kierunek pociągania lokówko-prostownicy po włosach.

BaByliss ST290E jest wyposażona także w generator jonów, dzięki któremu włosy nie elektryzują się i nie puszą. Mamy także możliwość ustawienia temperatury, do jakiej nagrzewa się urządzenie, co było dla nas szczególnie ważne, gdyż testowałyśmy urządzenie na włosach cienkich i delikatnych (a tym, jak wiadomo, zbyt wysoka temperatura nie służy). Z funkcji, które ułatwiają użytkowanie lokówko-prostownicy, warto wymienić obrotowy przewód oraz automatyczne wyłączanie. Spodobało nam się także to, iż urządzenie jest wyposażone w specjalny wyjmowany grzebień, który rozczesywał włosy podczas ich układania - dzięki temu uniknęłyśmy szarpania włosów (jest to szczególnie przydatna funkcja, gdy prostujemy włosy same i trudno nam trzymać w ręce grzebień).

Lokówko-prostownica BaByliss Pro Styler ST290E rzeczywiście robi wrażenie - nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim możliwością wielu zastosowań. Polecamy - szczególnie tym osobom, które nie chcą kupować kilku urządzeń do układania włosów.

 

Cena: ok. 349 zł

 

Komentarze 

 
# ana 2012-10-05 12:44
hmm, ciekawe... Zastanawiałam się nad kupnem prostownicy, ale może pro styler jest lepszą opcją.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
# izka 2012-10-11 16:09
Grzebień rzeczywiście się przydaje. Ja prostuje włosy zwykłą prostownicą i zawsze ciągnę za włosy. Więc na pewno łatwiej z grzebieniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane