Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił właśnie kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 

Aktualności1

Perfumy na zimę 2020

Najpiękniejsze perfumy na jesień-zimę 2019/2020

Torby na laptopa Goshico
czwartek, 27 września 2012 13:24

Świat nieustannie pędzi naprzód i nie wystarczy jedynie dotrzymywać mu kroku. Teraz trzeba to robić w najlepszym stylu. Z wieloma nowinkami technicznymi już nie chcemy (i nie potrafimy) się rozstać.

Laptopy czy notebooki często nosimy ze sobą przez cały dzień, dlatego tym bardziej zasługują na odpowiednią oprawę. Na uczelni, w pracy czy w kawiarni, torby na laptopa to dodatki potrafiące odmienić nasz wizerunek tak samo, jak modna kopertówka czy buty. Oczywiście dobra torba powinna być przede wszystkim praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Te zaprojektowane przez GOSHICO spełniają oba kryteria, a przy tym zyskują dodatkowe noty za styl i oryginalność.

Ich znakiem rozpoznawczym są przykuwające uwagę hafty w energetycznych barwach. Torba na laptopa GOSHICO to kobieca i stylowa alternatywa dla tego reliktu biurowej mody. W dodatku może być dopełnieniem twojej stylizacji, a nie tylko nieporęcznym przedmiotem, który chce się szybko odnieść do domu. Każdą kolekcję filcowych torebek GOSHICO uzupełnia torba na laptopa utrzymana w tym samym stylu, dzięki temu co sezon oferta firmy poszerza się o nowe wzory.

Chociaż torby pojawiają się w różnych wariantach kolorystycznych, zawsze zachowują tą samą minimalistyczną formę. Dodatkowo, dzięki rączkom z drewna lub tworzywa i regulowanemu paskowi na ramię, są bardzo wygodne. Charakterystyczne gęste hafty inspirowane polskim folklorem pojawiają się na torbach z czarnego, grafitowego lub jasnoszarego filcu. Za sprawą tego materiału torby na laptopa GOSHICO są nie tylko wyjątkowo lekkie, ale i przyjazne środowisku. To dlatego, że powstają z ekologicznego filcu będącego produktem recyclingu butelek PET. Kupując filcowe torby GOSHICO możesz mieć świadomość, że przy okazji robisz coś dobrego dla naszej planety.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane