Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Torby na laptopa Goshico
czwartek, 27 września 2012 13:24

Świat nieustannie pędzi naprzód i nie wystarczy jedynie dotrzymywać mu kroku. Teraz trzeba to robić w najlepszym stylu. Z wieloma nowinkami technicznymi już nie chcemy (i nie potrafimy) się rozstać.

Laptopy czy notebooki często nosimy ze sobą przez cały dzień, dlatego tym bardziej zasługują na odpowiednią oprawę. Na uczelni, w pracy czy w kawiarni, torby na laptopa to dodatki potrafiące odmienić nasz wizerunek tak samo, jak modna kopertówka czy buty. Oczywiście dobra torba powinna być przede wszystkim praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Te zaprojektowane przez GOSHICO spełniają oba kryteria, a przy tym zyskują dodatkowe noty za styl i oryginalność.

Ich znakiem rozpoznawczym są przykuwające uwagę hafty w energetycznych barwach. Torba na laptopa GOSHICO to kobieca i stylowa alternatywa dla tego reliktu biurowej mody. W dodatku może być dopełnieniem twojej stylizacji, a nie tylko nieporęcznym przedmiotem, który chce się szybko odnieść do domu. Każdą kolekcję filcowych torebek GOSHICO uzupełnia torba na laptopa utrzymana w tym samym stylu, dzięki temu co sezon oferta firmy poszerza się o nowe wzory.

Chociaż torby pojawiają się w różnych wariantach kolorystycznych, zawsze zachowują tą samą minimalistyczną formę. Dodatkowo, dzięki rączkom z drewna lub tworzywa i regulowanemu paskowi na ramię, są bardzo wygodne. Charakterystyczne gęste hafty inspirowane polskim folklorem pojawiają się na torbach z czarnego, grafitowego lub jasnoszarego filcu. Za sprawą tego materiału torby na laptopa GOSHICO są nie tylko wyjątkowo lekkie, ale i przyjazne środowisku. To dlatego, że powstają z ekologicznego filcu będącego produktem recyclingu butelek PET. Kupując filcowe torby GOSHICO możesz mieć świadomość, że przy okazji robisz coś dobrego dla naszej planety.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane