Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił właśnie kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 

Aktualności1

Perfumy na zimę 2020

Najpiękniejsze perfumy na jesień-zimę 2019/2020

Kopertówka w roli głównej
wtorek, 12 kwietnia 2011 13:46

Dziś kopertówka nie musi nam się kojarzyć z małą, elegancką torebeczką, która jest przeznaczony tylko na wielkie wyjście. W tym sezonie modne są kopertówki o różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Im bardziej oryginalne tym lepiej. Zatem możemy sobie pozwolić na ogromną dowolność w wyborze torebki. Mała, poręczna, a zarazem niezwykle szykowa, zapinana na koralik, dopełni każdą elegancką stylizację. Ta, w rozmiarze maxi nada bardziej sportowego charakteru i co ważne, pomieści nie tylko szminkę, lusterko czy portmonetkę.

119 pln 129 pln 129_pln 139 pln 139_pln 159 pln 159_pln 189 pln 206 pln 219 pln

 

Marka Menbur prezentuje niezwykle stylowe i kobiece torebki. W swojej najnowszej kolekcji wiosna/lato 2011 prezentuje przede wszystkim wizytowe, niewielkich rozmiarów kopertówki, zdobione koralikami, perełkami, kokardami czy różyczkami. Taka dekoracyjna torebka okaże się nie tylko dodatkiem, ale może również odgrywać główną rolę naszego ubioru. Miszmasz wzorów, rozmiarów i kolorów kopertówek sprawia, że każda kobieta z pewnością znajdzie tą najbardziej stosowną do danej okazji i oczywiście pasującą do niej samej.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane