Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił właśnie kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 

Aktualności1

Perfumy na zimę 2020

Najpiękniejsze perfumy na jesień-zimę 2019/2020

Tosca Blu (nie tylko) dla najmłodszych fashionistek
środa, 20 kwietnia 2011 11:35

Coraz więcej znanych marek modowych włącza do swoich kolekcji linie dedykowane najmłodszym fashionistkom. Zgodnie z tym nurtem włoska marka Tosca Blu w propozycjach na sezon wiosna-lato 2011 prezentuje torebki w luźnym, młodzieżowym stylu.

360 pln 415  pln 415 pln 490 pln 515 pln

 

Modele wyróżniają się swobodniejszą stylistyką nawiązującą do najnowszych trendów oraz intrygującym motywem graficznym, przedstawiającym dziewczynkę zwaną Amelie. Motyw ten występuje w każdej kolekcji marki. W ofercie Tosca Blu na sezon wiosna-lato 2011 znajdziemy plażową linię torebek i dodatków (breloczki, apaszki) Amelie Summertime z marynarskimi wzorami oraz linię Amelie New York.  

Dodatkowym, młodzieżowym akcentem kolekcji są worki Pin Up, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych - czarnej, niebieskiej i czerwonej, ozdobione różnobarwną biżuterią. Idealne na książki, zakupy lub na wiosenne wyprawy za miasto. Propozycje marki Tosca Blu charakteryzują się fantazyjnym i oryginalnym wzornictwem, a także dobrej jakości materiałami i atrakcyjną ceną.

Wszystkie modele znajdziemy na stronie facebook.com/ButikToscaBlu oraz w Butiku Tosca Blu w warszawskim C.H. Promenada.

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane