Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Najmodniejsze fryzury ślubne
środa, 29 kwietnia 2015 08:55

Zaczyna się sezon ślubny i znalezienie idealnej fryzury na ślub staje się dylematem wielu kobiet. Tego dnia każda panna młoda chce, aby jej włosy wyglądały pięknie jak nigdy dotąd, a co najważniejsze, aby fryzura przetrwała w niezmienionej formie cały dzień. Kluczowe w tym przypadku jest zaufanie do fryzjera, który będzie wiedział czego oczekuje klientka. Wówczas dzięki wymarzonej fryzurze ten dzień będzie jeszcze piękniejszy.


W tym sezonie marka L`Oréal Professionnel przy współpracy z czterema fryzjerami z Salonów Expert: Leszkiem Czajką, Jackiem Tatomirem, Tomkiem Migdalem i Jackiem Bakajem przygotowała propozycje fryzur ślubnych.

 

Fryzjer: Leszek CZAJKA, Fot.: L`Oréal Professionnel

Propozycja Leszka Czajki

 

Tajemnica pięknych włosów
... nie tkwi w samym upięciu. Stylizacja to ostatni etap, który dokonuje najbardziej widocznej przemiany. Jednak, aby włosy były piękne, należy dużo wcześniej zadbać o ich kondycję. Dlatego warto na kilka miesięcy przed ślubem spotkać się z klientką i rozpocząć przygotowania.

A kolor?
Koloryzacja włosów to wspaniały sposób na podkreślenie naturalnego koloru włosów klientki lub na zupełną przemianę, o jakiej marzy. Fryzjerzy z Salonów Expert polecają koloryzacje idealnie dobrane dla ich klientek. Ważne by klientka nie odkładała koloryzacji na ostatnią chwilę. Umów się z nią, najlepiej kilka miesięcy przed ślubem. W ten sposób klientka będzie miała pewność, że w dniu ślubu nie wydarzy się nic nieprzewidzianego. Nie wykonuj koloryzacji w przeddzień uroczystości.

Lśniące, odżywione i pełne blasku włosy…
...czyli takie, o jakich klientka marzy w dniu ślubu. Odpowiednia pielęgnacja będzie kluczem do spełnienia tych marzeń. Jeżeli jej włosy potrzebują dogłębnej odbudowy, regeneracji lub nawilżenia, idealnie sprawdzą się zabiegi profesjonalne w salonie. Regularnie stosowane, dadzą z pewnością bardzo dobry i widoczny efekt. Dla przedłużenia rezultatu zabiegu zaproponuj klientce stosowanie pielęgnacji do włosów, która podtrzyma ten efekt.

 

Propozycje Leszka Czajki:

 

Najmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelPropozycje Jacka Tatomira:

 

Najmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelPropozycje Tomka Migdala:

 

Najmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelPropozycje Jacka Bakaja:

 

Najmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelNajmodniejsze fryzury ślubne - kolekcja L`Oréal ProfessionnelFot.: L`Oréal Professionnel

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane