Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 

Aktualności1

Kuchnia - trendy 2022

najmodniejsze kuchenne aranżacje w 2022 roku

Gdy brunetka marzy o blondzie, a blondynka o brązie...
wtorek, 26 maja 2015 08:24

 

W Salonach Expert współpracujących z marką L`Oréal Professionnel fryzjerzy proponują najnowszy trend w koloryzacji włosów Brond. Jest to propozycja dla brunetek, które zawsze marzyły o blondzie, oraz dla blondynek zawsze marzących, aby zostać brunetką. Delikatne przejście w tonach odcieni zachowuje efekt naturalny przy jednoczesnej zmianie koloru włosów. Ten trend nosi również tegoroczna ambasadorka marki L`Oréal Professionnel Eva Green.

 

Brond, Eva GreenPonieważ taki efekt kolorystyczny nie jest możliwy do samodzielnego uzyskania w domu, marka wprowadziła nowe odcienie Mokka do palet koloryzacji Inoa, Majirel i Dia. Teraz zarówno fryzjerzy, jak i ich klientki mogą cieszyć się szerokimi możliwościami technik koloryzacji.

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane