Klienci

Aktualności2

Jak zaplanować wyjazd na narty

Jak i gdzie zaplanować wyjazd na nartyMarzy Ci się białe szaleństwo na stoku, ale jeszcze nie masz żadnych planów? eSky przygotował krótki poradnik, dokąd najlepiej wybrać się na narty oraz jak szybko i łatwo zorganizować taki wyjazd.

 
Najpiękniejsze nowości zapachowe

Najpiękniejsze nowości zapachowePrzedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem nowości zapachowe. Na pewno każda z Was wybierze coś dla siebie. Wszystkie znajdziecie w perfumeriach Sephora.

 
Polskie narty Monck Custom - nie ustępują najlepszym!
piątek, 04 grudnia 2015 11:11

Narty produkowane przez niewielką polską manufakturę Monck Custom uzyskały doskonałe wyniki w testach sprzętu zimowego przeprowadzanych przez branżowy magazyn NTN Snow&More. Produkty tej młodej marki otrzymały lepsze noty niż sprzęt oferowany przez wielkich, zachodnioeuropejskich i amerykańskich graczy.

 

Monck Custom

 

fot. Tomek Rakoczy


- Marketing wielkich potentatów branży narciarskiej od wielu lat opiera się na przekonywaniu konsumentów, że produkcja tego typu sprzętu odbywa się w laboratoryjnych warunkach i ma wiele wspólnego z przemysłem kosmicznym. Naszą markę tworzymy własnym nakładem pracy i mieliśmy trudności, by przebić się z przekazem, że narty powstające w manufakturze mogą śmiało konkurować z tym, co oferują wielcy producenci. Po kilku latach dopracowywania poszczególnych modeli nart, wsłuchiwania się w opinie i pomysły testerów, Monck Custom było gotowe, by poddać swoje produkty profesjonalnej próbie. Miały nią być najbardziej opiniotwórcze, niezależne polskie testy nart, organizowane przez magazyn NTN Snow&More – powiedział Szymon Girtler, założyciel marki Monck Custom.

 

Monck Customfot. Piotr Tuora

 


Testy NTN Snow&More odbywają się raz w roku na austriackim lodowcu Kaunertaler Gletscher, a do udziału w charakterze testerów zapraszane są nie tylko byli zawodowi narciarze, ale także grono doświadczonych amatorów oraz eksperci od jazdy poza wyznaczonymi trasami – łącznie ponad 50 osób. Testom poddane zostały cztery modele nart: Cutter, SL Ripper (oba do jazdy po trasie), WRD – narta all mountain, a także model FR cruise przeznaczony do freeride’u - jazdy w puchu poza wyznaczonymi trasami.

 

Monck CustomWszystkie narty Monck Custom uzyskały doskonałe wyniki w swoich kategoriach, a model freeride’owy wyprzedził  wszystkie konkurujące w tej kategorii narty. Produkty niewielkiej polskiej marki przewyższyły jakością modele zachodniej konkurencji. Poza świetnymi parametrami technicznymi narty Monck Custom charakteryzują się niespotykanym wyglądem, które każdy może spersonalizować według własnego gustu.

 

Monck Customfot. Kamil Janowski

 

Marka Monck Custom została stworzona przez Szymona Girtlera w 2011 roku. Od początku celem firmy było produkowanie nart personalizowanych, budowanych specjalnie na zamówienie klienta. Dodatkowym elementem odróżniającym je od produktów masowych miał być wygląd. Narty Monck Custom nawiązują do narciarskich tradycji i jednocześnie idą z duchem nowoczesności. Narty konstruowane są z najwyższej jakości gatunków drewna w połączeniu z zaawansowanymi technologicznie materiałami, jak włókno szklane czy włókno węglowe.

 
Reklama
  • Sephora Winter Wonderland
    Sephora Winter Wonderland
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane