Klienci

Aktualności2

Domowa oaza

Domowa oazaTrend domowej oazy lansuje przytulne, rodzinne wnętrza, mające być bezpiecznym, sprzyjającym wypoczynkowi miejscem.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Co podarować na Dzień Babci i Dziadka
poniedziałek, 14 stycznia 2019 10:50

Jak co roku, 21 i 22 stycznia obchodzić będziemy dwa szczególne święta – Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. W życiu większości z nas to właśnie te osoby odegrały szczególną rolę, obdarzając wnuki miłością i troską od najmłodszych lat. Nadchodzące dni będą zatem doskonałą okazją, by spotkać się z dziadkami oraz wręczyć wyjątkowe upominki w dowód wdzięczności za ich miłość. Jakie podarunki sprawią im największą radość?


Choć może wydawać się to prozaiczne, przy obecnym tempie życia zdarza się, że ciężko jest nam wygospodarować czas dla bliskich. Na co dzień, kontakt z dziadkami może sprowadzać się do krótkich rozmów telefonicznych lub kilku chwil podczas weekendu. Spędzenie wspólnego popołudnia skupiając się tylko na wzajemnej obecności sprawi dziadkom ogromną przyjemność. Dzieli Was duża odległość? Wykorzystajcie możliwości, jakie daje technologia i zorganizujcie wideorozmowę.

Dla dziadków fotografie mają szczególną wartość. Dawniej każde zrobione zdjęcie było wywoływane i umieszczane w albumie, a oglądanie ich było prawdziwym rytuałem. Dlatego świetnym pomysłem na prezent dla babci i dziadka jest spersonalizowana fotoksiążka zawierająca wspomnienia wspólnych, rodzinnych chwil. Można ją zamówić już za 19,99 zł w Empik Foto. Dzięki możliwości wybrania rozmiaru, szablonów oraz motywów będzie niepowtarzalną i wzruszającą pamiątką na lata.

 

Co podarować na Dzień Babci i DziadkaDla większości kobiet, niezależnie od wieku, zakupy to prawdziwa przyjemność! Codzienne spacery do sklepu lub cukierni można umilić wręczając babci torbę wielorazowego użytku z wizerunkiem wnuków. Już za niewielką kwotę możemy zaprojektować taką torbę na www.empikfoto.pl. Pozostaje wybrać tylko ulubione zdjęcie przedstawiające wnuki! Dla babć i dziadków, którzy są pasjonatami gotowania i pieczenia świetnie sprawdzą się też przepiśniki oraz fartuchy zaprojektowane specjalnie dla nich.

 

Co podarować na Dzień Babci i DziadkaKino, teatr, wyjście do restauracji czy wspólna gra na ulubionym instrumencie – takie aktywności sprawią naszym dziadkom olbrzymią przyjemność. Film lub spektakl to zawsze dobry pomysł, a jeśli nie wiesz, jaki gatunek wybrać, postaw na dobrą komedię – w tym dniu najważniejszy jest uśmiech na ich twarzach. A może dziadkowie są fanami włoskiej kuchni? Pizza i rodzinna atmosfera włoskich knajpek uczyni ten dzień niepowtarzalnym.  

Niektóre drobiazgi mają ogromną moc, bo niosą ze sobą emocje. Na www.empikfoto.pl stwórz dla babci i dziadka prezent, który będzie wyjątkowy, bo przygotowany specjalnie dla nich.

 

Jeśli uwielbiasz spędzać niedzielne popołudnia przy aromatycznej herbacie, wsłuchując się w opowieści dziadków, stwórz z myślą o nich niepowtarzalne fotokubki z wspólnymi zdjęciami. Za każdym razem kiedy dziadkowie będą raczyć się ulubionym napojem, przypomną im się chwile spędzone w towarzystwie wnuków.

 

Co podarować na Dzień Babci i DziadkaDopiero powitaliśmy nowy rok, więc jeśli babcia i dziadek nie mają jeszcze kalendarza, zaskocz ich, przygotowując unikalny kalendarz z Waszymi zdjęciami. Taka niespodzianka sprawi, że dziadkowie nie będą mogli się doczekać kolejnego miesiąca!  

Dzień Babci  i Dzień Dziadka to szczególny czas. Nawet jeśli dziadkowie twierdzą, że mają już niemal wszystko, pamiętajmy aby pokazać jak ważne miejsce zajmują w naszym życiu. Wspólnie spędzony czas oraz przygotowane specjalnie dla nich podarunki przyniosą ogromną radość i zostają na długo w ich sercach.

 
Reklama
  • Caudalie
    Caudalie Vinosculpt
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • AVA Revival
    AVA Revival
Reklama

Ostatnio komentowane