Klienci

Aktualności2

Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 
Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Lee® na jesień-zimę 2013
środa, 06 listopada 2013 13:58

W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym 2013 Lee® Jeans proponuje nowe spojrzenie na bogate dziedzictwo marki, reinterpretując znane fasony w nowatorski i finezyjny sposób.

 

Lee® na jesień-zimę 2013Wykorzystanie wysokiej jakości tkanin i wypracowanie doskonałych krojów gwarantują niezawodność. Tak samo jest w przypadku dżinsu, który pozostaje jednym z podstawowych segmentów marki. Każda para dżinsów Lee®, dzięki skupieniu się na szczególe i finezyjnych wykończeniach, stanowi oryginalne połączenie nowoczesności i rzemiosła. Wykorzystując grę kontrastami i fakturą, w kolekcji zachowano równowagę pomiędzy tym co szorstkie i tym co gładkie. Ubrania można łączyć warstwowo w dowolny sposób, podkreślając ich uniwersalność.

 

Lee® na jesień-zimę 2013Dla kobiet firma Lee® oferuje udoskonaloną niezbędną garderobę, stawiając na prosty krój, ustrukturyzowany fason i kobiece tkaniny. Cel nadrzędny to wygoda i styl, a także radosne wzory i soczyste odcienie od góry do dołu. Dżins pozostaje trzonem marki poprzez poszerzenie gamy modeli Stretch Deluxe, obejmującej najlepsze włoskie tkaniny o niezrównanych parametrach rozciągliwości, przez co spodnie nie tracą swojego fasonu. Fason Logger to nowa wersja stylu czerpiącego z dziedzictwa, inspirowanego odzieżą roboczą Lee® z lat 30. Jest zwężany i dopasowany, łączy luźny krój i swobodny wygląd. To doskonała alternatywa dla dżinsów typu rurki, mogąca stanowić element stroju eleganckiego bądź swobodnego. Zachęcający i pełen energii fason Logger stanowi doskonałą propozycję dla kobiety znajdującej się w ciągłym ruchu.

 

Lee® na jesień-zimę 2013Lee® na jesień-zimę 2013Lee® na jesień-zimę 2013Lee® na jesień-zimę 2013Lee® na jesień-zimę 2013

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane