Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 

Aktualności1

Letnia kolekcja IKEA

Letnia kolekcja IKEA

Lee® na jesień-zimę 2013
środa, 06 listopada 2013 13:58

W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym 2013 Lee® Jeans proponuje nowe spojrzenie na bogate dziedzictwo marki, reinterpretując znane fasony w nowatorski i finezyjny sposób.

 

Lee® na jesień-zimę 2013Wykorzystanie wysokiej jakości tkanin i wypracowanie doskonałych krojów gwarantują niezawodność. Tak samo jest w przypadku dżinsu, który pozostaje jednym z podstawowych segmentów marki. Każda para dżinsów Lee®, dzięki skupieniu się na szczególe i finezyjnych wykończeniach, stanowi oryginalne połączenie nowoczesności i rzemiosła. Wykorzystując grę kontrastami i fakturą, w kolekcji zachowano równowagę pomiędzy tym co szorstkie i tym co gładkie. Ubrania można łączyć warstwowo w dowolny sposób, podkreślając ich uniwersalność.

 

Lee® na jesień-zimę 2013Dla kobiet firma Lee® oferuje udoskonaloną niezbędną garderobę, stawiając na prosty krój, ustrukturyzowany fason i kobiece tkaniny. Cel nadrzędny to wygoda i styl, a także radosne wzory i soczyste odcienie od góry do dołu. Dżins pozostaje trzonem marki poprzez poszerzenie gamy modeli Stretch Deluxe, obejmującej najlepsze włoskie tkaniny o niezrównanych parametrach rozciągliwości, przez co spodnie nie tracą swojego fasonu. Fason Logger to nowa wersja stylu czerpiącego z dziedzictwa, inspirowanego odzieżą roboczą Lee® z lat 30. Jest zwężany i dopasowany, łączy luźny krój i swobodny wygląd. To doskonała alternatywa dla dżinsów typu rurki, mogąca stanowić element stroju eleganckiego bądź swobodnego. Zachęcający i pełen energii fason Logger stanowi doskonałą propozycję dla kobiety znajdującej się w ciągłym ruchu.

 

Lee® na jesień-zimę 2013Lee® na jesień-zimę 2013Lee® na jesień-zimę 2013Lee® na jesień-zimę 2013Lee® na jesień-zimę 2013

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane