Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Piękna, czysta i chłodna - biel w kolekcji Marks & Spencer
piątek, 08 listopada 2013 15:56

Czysta, chłodna biel z wielkim impetem wkroczyła na jesienno-zimowe wybiegi z kolekcjami na 2013 i 2014 rok. Minimalistyczny biały total look pojawił się w kolekcjach Celine, Proenza Shouler i Valnetino. Nic dziwnego, to niezwykle elegancki i świeży kolor, pięknie rozświetlający twarz, magicznie odejmujący lat. Noszony zimą wynosi nas na wyżyny elegancji i ekstrawagancji. W bieli zakochali się także projektanci z Marks & Spencer, chętnie umieszczają ją na płaszczach, swetrach i eleganckich topach, ale podchodzą do niej z dystansem. Purystyczny biały look, przełamują często czarnymi lub srebrnymi aplikacjami.

 

Piękna, czysta i chłodna - biel w kolekcji Marks & SpencerPiękna, czysta i chłodna - biel w kolekcji Marks & Spencer

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane