Klienci

Aktualności2

Premiera albumu Homebook Design vol. 6

Homebook Design vol. 6Homebook Design vol. 6 to kolejne wydanie albumu, w którym znalazły się najpiękniejsze wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z portalem Homebook.pl.

 
Jesienne nowości IKEA

Jesienne nowości IKEA Jesienią i zimą, gdy pogoda nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, zadbajmy o przytulność naszych wnętrz. W tym sezonie IKEA dużo miejsca poświęca domowym tekstyliom, również dla dzieciom.

 

Zobacz także

Reklama
AddThis Social Bookmark Button
Piękna, czysta i chłodna - biel w kolekcji Marks & Spencer
piątek, 08 listopada 2013 15:56

Czysta, chłodna biel z wielkim impetem wkroczyła na jesienno-zimowe wybiegi z kolekcjami na 2013 i 2014 rok. Minimalistyczny biały total look pojawił się w kolekcjach Celine, Proenza Shouler i Valnetino. Nic dziwnego, to niezwykle elegancki i świeży kolor, pięknie rozświetlający twarz, magicznie odejmujący lat. Noszony zimą wynosi nas na wyżyny elegancji i ekstrawagancji. W bieli zakochali się także projektanci z Marks & Spencer, chętnie umieszczają ją na płaszczach, swetrach i eleganckich topach, ale podchodzą do niej z dystansem. Purystyczny biały look, przełamują często czarnymi lub srebrnymi aplikacjami.

 

Piękna, czysta i chłodna - biel w kolekcji Marks & SpencerPiękna, czysta i chłodna - biel w kolekcji Marks & Spencer

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane