Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Kolekcja olimpijska marki 4F
środa, 05 lutego 2014 10:40

7 lutego startuje największe zimowe wydarzenie w świecie sportu – Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Polscy sportowcy będą reprezentować nasz kraj w ubraniach marki 4F. Inspirowana zimowym klimatem i krajobrazem kolekcja to mieszanka różnorodnych odcieni szarości, bieli i czerwieni. Puchowe kurtki, ciepłe kombinezony i akcesoria przykuwają uwagę detalami. Na strojach nie mogło zabraknąć wzorów nawiązujących do ludowych motywów oraz odrobiny skrzących akcentów, które połyskując w słońcu, nawiązują do śnieżnego blasku.

 

Olimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4F

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane