Klienci

Aktualności2

10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 
Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Kolekcja olimpijska marki 4F
środa, 05 lutego 2014 10:40

7 lutego startuje największe zimowe wydarzenie w świecie sportu – Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Polscy sportowcy będą reprezentować nasz kraj w ubraniach marki 4F. Inspirowana zimowym klimatem i krajobrazem kolekcja to mieszanka różnorodnych odcieni szarości, bieli i czerwieni. Puchowe kurtki, ciepłe kombinezony i akcesoria przykuwają uwagę detalami. Na strojach nie mogło zabraknąć wzorów nawiązujących do ludowych motywów oraz odrobiny skrzących akcentów, które połyskując w słońcu, nawiązują do śnieżnego blasku.

 

Olimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4F

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane