Klienci

Aktualności2

Świąteczne prezenty dla niej

Świąteczne prezenty dla niejJuż wkrótce święta Bożego Narodzenia i czas obdarowywania bliskich. Jeśli nie wiecie, co kupić mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce, zobaczcie nasze propozycje!

 
Pomysły na prezent dla niego

Prezenty dla niegoNajwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy w Święta naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Kolekcja olimpijska marki 4F
środa, 05 lutego 2014 10:40

7 lutego startuje największe zimowe wydarzenie w świecie sportu – Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Polscy sportowcy będą reprezentować nasz kraj w ubraniach marki 4F. Inspirowana zimowym klimatem i krajobrazem kolekcja to mieszanka różnorodnych odcieni szarości, bieli i czerwieni. Puchowe kurtki, ciepłe kombinezony i akcesoria przykuwają uwagę detalami. Na strojach nie mogło zabraknąć wzorów nawiązujących do ludowych motywów oraz odrobiny skrzących akcentów, które połyskując w słońcu, nawiązują do śnieżnego blasku.

 

Olimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4F

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane