Klienci

Aktualności2

Wielkanocne aranżacje stołu

Wielkanocne aranżacje stołuRodzinne śniadanie wielkanocne to chwila, na którą czeka wielu z nas. Podpowiadamy, jak niewielkim kosztem sprawić, aby nasze świąteczne stoły zachwycały kolorami i dodatkami dobranymi specjalnie na tę okazję.

 
Wielkanoc na świecie

Wielkanoc na świecieŚwięta Wielkanocne to z jednej strony chwila zadumy i refleksji, a z drugiej zwiastun wiosny, na którą wszyscy czekają. Serwis eSky przygotował najciekawsze miejsca do odwiedzenia podczas świątecznego weekendu.

 
Kolekcja olimpijska marki 4F
środa, 05 lutego 2014 10:40

7 lutego startuje największe zimowe wydarzenie w świecie sportu – Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Polscy sportowcy będą reprezentować nasz kraj w ubraniach marki 4F. Inspirowana zimowym klimatem i krajobrazem kolekcja to mieszanka różnorodnych odcieni szarości, bieli i czerwieni. Puchowe kurtki, ciepłe kombinezony i akcesoria przykuwają uwagę detalami. Na strojach nie mogło zabraknąć wzorów nawiązujących do ludowych motywów oraz odrobiny skrzących akcentów, które połyskując w słońcu, nawiązują do śnieżnego blasku.

 

Olimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4FOlimpijczycy w strojach marki 4F

 
Reklama
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane