Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Kamil Stoch w najnowszej kampanii 4F
czwartek, 24 kwietnia 2014 09:28

Od 2010 roku 4F jest głównym sponsorem Kamila Stocha, jednego z najbardziej znanych i utalentowanych polskich skoczków, mistrza świata z Predazzo z 2013 roku. Jego ostatnie zwycięstwa podczas Igrzysk Olimpijskich w Sochi potwierdziły, że jest w życiowej formie. Teraz Kamil został twarzą najnowszej kampanii 4F "Challenge Yourself. Everyday". Na zdjęciach mamy okazję zobaczyć polskiego skoczka w ubraniach z najnowszej kolekcji 4F, idealnej dla osób kochających sport i wyzwania.

 

Najnowsza kampania 4F z Kamilem StochemNajnowsza kampania 4F z Kamilem StochemNajnowsza kampania 4F z Kamilem StochemNajnowsza kampania 4F z Kamilem StochemNajnowsza kampania 4F z Kamilem Stochem

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane