Klienci

Aktualności2

Świąteczne prezenty dla niej

Świąteczne prezenty dla niejJuż wkrótce święta Bożego Narodzenia i czas obdarowywania bliskich. Jeśli nie wiecie, co kupić mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce, zobaczcie nasze propozycje!

 
Pomysły na prezent dla niego

Prezenty dla niegoNajwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy w Święta naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Biegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją Nike
wtorek, 28 października 2014 11:19

Zimowe propozycje Nike Running sprawiają,że biegacze mogą trenować w harmonii z Matką Naturą. Bieganie to sport nie tylko na piękną, ale na każdą pogodę. To trening bez względu na porę dnia, w deszczu i w słońcu, po śniegu, kałużach oraz śliskich nawierzchniach. To walka z zimnem, pokonywanie mgły, starcie z ostrym wiatrem.

 

Biegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją NikeBiegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją NikeSezon biegowy nie mija nigdy. Dlatego nowe rozwiązania biegowe Nike łączą w sobie nieprzemakalne materiały, wentylację, elementy odblaskowe i maksymalne poczucie ciepła. Tegoroczną kolekcję zaprojektowano z myślą o zapewnieniu dobrej widoczności, termoizolacji i komfortu w konfrontacji z ciemnościami, wiatrem, deszczem i śniegiem. To idealna odzież i obuwie na fatalne warunki pogodowe, gwarantująca wszystko, czego biegacze potrzebują, by cieszyć się z treningu w mroźne dni.

 

Biegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją NikeBiegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją Nike

 
Reklama
 • Biovax botanic
  Biovax Botanic
 • natureON
  natureON
 • Youth to the People
  Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane