Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Biegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją Nike
wtorek, 28 października 2014 11:19

Zimowe propozycje Nike Running sprawiają,że biegacze mogą trenować w harmonii z Matką Naturą. Bieganie to sport nie tylko na piękną, ale na każdą pogodę. To trening bez względu na porę dnia, w deszczu i w słońcu, po śniegu, kałużach oraz śliskich nawierzchniach. To walka z zimnem, pokonywanie mgły, starcie z ostrym wiatrem.

 

Biegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją NikeBiegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją NikeSezon biegowy nie mija nigdy. Dlatego nowe rozwiązania biegowe Nike łączą w sobie nieprzemakalne materiały, wentylację, elementy odblaskowe i maksymalne poczucie ciepła. Tegoroczną kolekcję zaprojektowano z myślą o zapewnieniu dobrej widoczności, termoizolacji i komfortu w konfrontacji z ciemnościami, wiatrem, deszczem i śniegiem. To idealna odzież i obuwie na fatalne warunki pogodowe, gwarantująca wszystko, czego biegacze potrzebują, by cieszyć się z treningu w mroźne dni.

 

Biegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją NikeBiegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją Nike

 
Reklama
 • Biovax botanic
  Biovax Botanic
 • natureON
  natureON
 • Youth to the People
  Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane