Klienci

Aktualności2

Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Kross Femi Line

Kross Femi LineRower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Marka Kross stworzyła linię rowerów dedykowaną wyłącznie kobietom.

 

Aktualności1

Letnia kolekcja IKEA

Letnia kolekcja IKEA

Biegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją Nike
wtorek, 28 października 2014 11:19

Zimowe propozycje Nike Running sprawiają,że biegacze mogą trenować w harmonii z Matką Naturą. Bieganie to sport nie tylko na piękną, ale na każdą pogodę. To trening bez względu na porę dnia, w deszczu i w słońcu, po śniegu, kałużach oraz śliskich nawierzchniach. To walka z zimnem, pokonywanie mgły, starcie z ostrym wiatrem.

 

Biegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją NikeBiegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją NikeSezon biegowy nie mija nigdy. Dlatego nowe rozwiązania biegowe Nike łączą w sobie nieprzemakalne materiały, wentylację, elementy odblaskowe i maksymalne poczucie ciepła. Tegoroczną kolekcję zaprojektowano z myślą o zapewnieniu dobrej widoczności, termoizolacji i komfortu w konfrontacji z ciemnościami, wiatrem, deszczem i śniegiem. To idealna odzież i obuwie na fatalne warunki pogodowe, gwarantująca wszystko, czego biegacze potrzebują, by cieszyć się z treningu w mroźne dni.

 

Biegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją NikeBiegaj zimą z Shield Flash - nową kolekcją Nike

 
Reklama
 • Hemp Care
  Hemp Care
 • natureON
  natureON
 • Youth to the People
  Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane