Klienci

Aktualności2

Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Gwiazdkowe prezenty dla niego

Gwiazdkowe prezenty dla niegoŚwięta coraz bliżej, zatem najwyższa pora, by zastanowić się, co podarujemy naszej drugiej połowie, tacie czy dziadkowi. Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Georgia i Lizzy Jagger oraz Jerry Hall w kampanii Reserved
piątek, 28 listopada 2014 14:55

W wiosennej kampanii marki Reserved obok Georgii May (twarzy Reserved w minionym sezonie) zobaczymy jej siostrę Lizzy Jagger i matkę Jerry Hall. Reserved jest pierwszą marką na świecie, której udało się zaprosić do współpracy wszystkie trzy modelki na raz. Jerry Hall wraz z córkami promować będą wiosenną kolekcję we wspólnej  sesji zdjęciowej, która właśnie powstaje w Los Angeles.

 

Georgia i Lizzy Jagger oraz Jerry Hall w najnowszej kampanii ReservedEkskluzywna kampania realizowana jest w atmosferze kipiącej od stylu i kobiecej energii. Sceneria sesji to przykład amerykańskiej modernistycznej architektury z drugiej połowy XX wieku. Takie tło wspaniale pasuje do charakteru kolekcji, w której wiele jest akcentów z lat 70.

 

Georgia i Lizzy Jagger oraz Jerry Hall w najnowszej kampanii ReservedObecność Jerry Hall, która ma status ikony mody tej dekady, dodatkowo wzmaga skojarzenia stylistyczne z estetyką lat 70. Z kolei młode siostry Jagger z pewnością wprowadzą do projektu powiew modowej świeżości. Autorem zdjęć jest polski fotograf Mateusz Stankiewicz.

 

Georgia i Lizzy Jagger oraz Jerry Hall w najnowszej kampanii ReservedGeorgia i Lizzy Jagger oraz Jerry Hall w najnowszej kampanii Reserved

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane