Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 
Cara Delevingne w świątecznej kampanii Topshop
środa, 03 grudnia 2014 13:24

Przedstawiamy kolejną - tym razem świąteczną - odsłonę nowej kampanii Topshop. Ubrania wpisujące się w świąteczno-sylwestrowy klimat prezentuje brytyjska supermodelka Cara Delevingne. W kolekcji znajdziemy m.in. koktajlowe sukienki z piórami, błyszczące spódnice i eleganckie koszule, do tego oczywiście błyszczące dodatki.

 

Cara Delevingne w świątecznej kampanii TopshopCara Delevingne w świątecznej kampanii TopshopCara Delevingne w świątecznej kampanii TopshopCara Delevingne w świątecznej kampanii TopshopCara Delevingne w świątecznej kampanii TopshopCara Delevingne w świątecznej kampanii TopshopCara Delevingne w świątecznej kampanii TopshopCara Delevingne w świątecznej kampanii Topshop

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane