Klienci

Aktualności2

Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 
Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych Bershka
poniedziałek, 04 maja 2015 09:28

Duch boho i festiwalowe nastroje sprawiają, że najnowsza kolekcja kostiumów kąpielowych od marki Bershka stanie się elementem garderoby, którego nie może zabraknąć tego lata.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaKolekcja marki podąża za trendami, dlatego też w tym sezonie znajdziemy propozycje rodem z lat 70., które przejawią się w detalach takich jak frędzle, koronkowe topy i fasony vintage. Widoczna będzie również inspiracja sportową bielizną, dzięki fluorescencyjnemu bikini z kontrastującym różem na wykończeniach i sportowym krojom kostiumów.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaDwuczęściowe kostiumy będą odgrywały główną rolę podczas wakacji. Bikini dostępne we wszystkich kombinacjach - ze skąpymi figami, majtkami z wysokim stanem, czy też z powycinanymi elementami. Góry od kostiumu w trójkąty, bandeau albo wiązane na szyi - nowość wśród fasonów obecnych w kolekcji.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaJednoczęściowy kostium, który doskonale podkreśla figurę i modeluje plecy dzięki cieniutkim paskom, nabrał bardziej wyrafinowanego charakteru. Wybierać można spośród modeli z nadrukami i gładkich, głównie w odcieniach pastelowych, neonowych tonach i w zwierzęce wzory. Kolekcję wzbogacają ciekawe wykończenia, które świetnie sprawdzą się zarówno na plaży, jak i na basenie.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych Bershka

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane