Klienci

Aktualności2

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 
Limitowana kolekcja Industriell od Ikea

Limitowana kolekcja Industriell od IkeaIndustriell to seria będąca owocem współpracy IKEA z holenderskim projektantem Pietem Hein Eekiem. Kolekcja obejmuje szeroki wybór produktów - od drewnianych mebli i oświetlenia, po akcesoria.

 
Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych Bershka
poniedziałek, 04 maja 2015 09:28

Duch boho i festiwalowe nastroje sprawiają, że najnowsza kolekcja kostiumów kąpielowych od marki Bershka stanie się elementem garderoby, którego nie może zabraknąć tego lata.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaKolekcja marki podąża za trendami, dlatego też w tym sezonie znajdziemy propozycje rodem z lat 70., które przejawią się w detalach takich jak frędzle, koronkowe topy i fasony vintage. Widoczna będzie również inspiracja sportową bielizną, dzięki fluorescencyjnemu bikini z kontrastującym różem na wykończeniach i sportowym krojom kostiumów.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaDwuczęściowe kostiumy będą odgrywały główną rolę podczas wakacji. Bikini dostępne we wszystkich kombinacjach - ze skąpymi figami, majtkami z wysokim stanem, czy też z powycinanymi elementami. Góry od kostiumu w trójkąty, bandeau albo wiązane na szyi - nowość wśród fasonów obecnych w kolekcji.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaJednoczęściowy kostium, który doskonale podkreśla figurę i modeluje plecy dzięki cieniutkim paskom, nabrał bardziej wyrafinowanego charakteru. Wybierać można spośród modeli z nadrukami i gładkich, głównie w odcieniach pastelowych, neonowych tonach i w zwierzęce wzory. Kolekcję wzbogacają ciekawe wykończenia, które świetnie sprawdzą się zarówno na plaży, jak i na basenie.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych Bershka

 
Reklama
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane