Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych Bershka
poniedziałek, 04 maja 2015 09:28

Duch boho i festiwalowe nastroje sprawiają, że najnowsza kolekcja kostiumów kąpielowych od marki Bershka stanie się elementem garderoby, którego nie może zabraknąć tego lata.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaKolekcja marki podąża za trendami, dlatego też w tym sezonie znajdziemy propozycje rodem z lat 70., które przejawią się w detalach takich jak frędzle, koronkowe topy i fasony vintage. Widoczna będzie również inspiracja sportową bielizną, dzięki fluorescencyjnemu bikini z kontrastującym różem na wykończeniach i sportowym krojom kostiumów.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaDwuczęściowe kostiumy będą odgrywały główną rolę podczas wakacji. Bikini dostępne we wszystkich kombinacjach - ze skąpymi figami, majtkami z wysokim stanem, czy też z powycinanymi elementami. Góry od kostiumu w trójkąty, bandeau albo wiązane na szyi - nowość wśród fasonów obecnych w kolekcji.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaJednoczęściowy kostium, który doskonale podkreśla figurę i modeluje plecy dzięki cieniutkim paskom, nabrał bardziej wyrafinowanego charakteru. Wybierać można spośród modeli z nadrukami i gładkich, głównie w odcieniach pastelowych, neonowych tonach i w zwierzęce wzory. Kolekcję wzbogacają ciekawe wykończenia, które świetnie sprawdzą się zarówno na plaży, jak i na basenie.

 

Nowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych BershkaNowa kolekcja kostiumów kąpielowych Bershka

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane