Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Stroje kąpielowe francuskiej marki Etam
piątek, 12 czerwca 2015 08:44

Lato to moment, kiedy śmielej wprowadzamy do garderoby soczyste i krzykliwe kolory. Pierwszym krokiem dla tych, którzy na co dzień noszą głównie szarości, może być właśnie strój kąpielowy w energetycznej barwie. Przedstawiamy najciekawsze propozycje francuskiej marki Etam dla odważnych plażowiczek.

 

Stroje kąpielowe francuskiej marki EtamW ofercie marki Etam na lato 2015 pojawiły się zarówno propozycje monochromatyczne, jak i najmodniejsze kolorowe printy – motywy liści, kwiatów, kojarzące się z egzotycznymi miejscami. W zależności od figury i upodobań możemy wybierać między jedno- i dwuczęściowymi kostiumami, usztywnionymi miseczkami oraz trójkątnymi biustonoszami wiązanymi na szyi.

 

Stroje kąpielowe francuskiej marki Etam

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane