Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Stroje kąpielowe francuskiej marki Etam
piątek, 12 czerwca 2015 08:44

Lato to moment, kiedy śmielej wprowadzamy do garderoby soczyste i krzykliwe kolory. Pierwszym krokiem dla tych, którzy na co dzień noszą głównie szarości, może być właśnie strój kąpielowy w energetycznej barwie. Przedstawiamy najciekawsze propozycje francuskiej marki Etam dla odważnych plażowiczek.

 

Stroje kąpielowe francuskiej marki EtamW ofercie marki Etam na lato 2015 pojawiły się zarówno propozycje monochromatyczne, jak i najmodniejsze kolorowe printy – motywy liści, kwiatów, kojarzące się z egzotycznymi miejscami. W zależności od figury i upodobań możemy wybierać między jedno- i dwuczęściowymi kostiumami, usztywnionymi miseczkami oraz trójkątnymi biustonoszami wiązanymi na szyi.

 

Stroje kąpielowe francuskiej marki Etam

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane