Klienci

Aktualności2

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i lato

Najpiękniejsze zapachy na wiosnę i latoWraz z nastaniem wiosny w perfumeriach pojawiły się nowości zapachowe idealne na tę porę roku. Przedstawiamy Wam najpiękniejsze naszym zdaniem kompozycje.

 
Limitowana kolekcja Industriell od Ikea

Limitowana kolekcja Industriell od IkeaIndustriell to seria będąca owocem współpracy IKEA z holenderskim projektantem Pietem Hein Eekiem. Kolekcja obejmuje szeroki wybór produktów - od drewnianych mebli i oświetlenia, po akcesoria.

 
Stroje kąpielowe francuskiej marki Etam
piątek, 12 czerwca 2015 08:44

Lato to moment, kiedy śmielej wprowadzamy do garderoby soczyste i krzykliwe kolory. Pierwszym krokiem dla tych, którzy na co dzień noszą głównie szarości, może być właśnie strój kąpielowy w energetycznej barwie. Przedstawiamy najciekawsze propozycje francuskiej marki Etam dla odważnych plażowiczek.

 

Stroje kąpielowe francuskiej marki EtamW ofercie marki Etam na lato 2015 pojawiły się zarówno propozycje monochromatyczne, jak i najmodniejsze kolorowe printy – motywy liści, kwiatów, kojarzące się z egzotycznymi miejscami. W zależności od figury i upodobań możemy wybierać między jedno- i dwuczęściowymi kostiumami, usztywnionymi miseczkami oraz trójkątnymi biustonoszami wiązanymi na szyi.

 

Stroje kąpielowe francuskiej marki Etam

 
Reklama
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Maseczka Oczyszczająco -Detoksykująca
    Eveline Cosmetics
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane