Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Stroje kąpielowe francuskiej marki Etam
piątek, 12 czerwca 2015 08:44

Lato to moment, kiedy śmielej wprowadzamy do garderoby soczyste i krzykliwe kolory. Pierwszym krokiem dla tych, którzy na co dzień noszą głównie szarości, może być właśnie strój kąpielowy w energetycznej barwie. Przedstawiamy najciekawsze propozycje francuskiej marki Etam dla odważnych plażowiczek.

 

Stroje kąpielowe francuskiej marki EtamW ofercie marki Etam na lato 2015 pojawiły się zarówno propozycje monochromatyczne, jak i najmodniejsze kolorowe printy – motywy liści, kwiatów, kojarzące się z egzotycznymi miejscami. W zależności od figury i upodobań możemy wybierać między jedno- i dwuczęściowymi kostiumami, usztywnionymi miseczkami oraz trójkątnymi biustonoszami wiązanymi na szyi.

 

Stroje kąpielowe francuskiej marki Etam

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane