Klienci

Aktualności2

Meble ogrodowe z Domoteki

Meble ogrodowe z DomotekiGranica pomiędzy wnętrzem a otoczeniem domu zaciera się. Nasze salony coraz bardziej otwierają się na tarasy, balkony lub ogrody. Oznacza to, że możemy więcej oczekiwać od mebli ogrodowych.

 
10 rzeczy niezbędnych na szlaku

10 rzeczy niezbędnych na szlakuNadmorskie ścieżki, górskie szlaki, leśne dukty. Już dziś spakuj sprzęt i ruszaj na wymarzoną wyprawę. Tylko nie zapomnij o 10 rzeczach, które są niezbędne podczas takiej wycieczki.

 

Aktualności1

Kosmetyczne hity

Kosmetyczne hity

Biustonosze Etam na lato 2015
środa, 01 lipca 2015 09:53

Pushup, bardotka, balkonetka – wybór biustonoszy jest ogromny. Każda okazja wymaga innego wyeksponowania biustu. Jednak latem to naturalność rządzi zarówno w makijażu, jak i modzie. Ciepłe, wakacyjne dni to idealny moment, żeby poeksperymentować z lekkimi stanikami. Przedstawiamy propozycje miękkich biustonoszy francuskiej marki Etam na lato 2015. Bez usztywnień i wypełnień. Naturalnie i seksownie.

 

Biustonosze Etam na lato 2015Kobiety uwielbiają podkreślać i uwydatniać swój biust, szczególnie w połączeniu z kuszącymi dekoltami. Zazwyczaj wybierają do tego popularne pushupy. Jednak latem częściej stawiamy na wygodę i naturalność. Miękkie biustonosze to nie tylko seksowny wygląd, ale to, co latem liczy się szczególnie – komfort i wygoda.

 

Biustonosze Etam na lato 2015Koronki, ażury, siateczki. Latem króluje kusząca transparentność. Brak wypełniaczy i usztywnień sprawia, że biust układa się w bieliźnie naturalnie, dzięki czemu biustonosz jest praktycznie niewyczuwalny.

 

Biustonosze Etam na lato 2015W kolekcji Etam na lato 2015 znalazły się zarówno miękkie biustonosze w klasycznych kolorach – bieli i czerni, jak również modele w super energetycznych barwach. Kolorowe ramiączko, które wystaje spod ubrania, ożywia stylizacje i dodaje seksapilu.

 

Biustonosze Etam na lato 2015Biustonosze Etam na lato 2015Biustonosze Etam na lato 2015Biustonosze Etam na lato 2015

 
Reklama
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • L’biotica BIOVAX
    L’biotica BIOVAX
Reklama

Ostatnio komentowane