Klienci

Aktualności2

Classic Blue we wnętrzach

Classic Blue we wnętrzach Instytut Pantone ogłosił właśnie kolor Classic Blue główną inspiracją na 2020 rok. Razem ze stylistkami WestwingNow.pl podpowiadamy, jak wprowadzić ten kolor do wnętrza.

 
5 trendów według Decoroom

5 wnętrzarskich trendów wg DecoroomArchitekci Decoroom przedstawiają kilka najmodniejszych propozycji roku 2020, których nie sposób pominąć w aranżacji wnętrz.

 

Aktualności1

Perfumy na zimę 2020

Najpiękniejsze perfumy na jesień-zimę 2019/2020

Wczesna jesień w Marks & Spencer
środa, 26 sierpnia 2015 11:19

W Marks & Spencer znajdziemy już piękną kolekcję pre-fall na czas późnego lata i wczesnej jesieni. Projektanci Marks & Spencer postawili tym razem na styl etno z kowbojskim zabarwieniem. Szczególną uwagę zwracają patchworkowe jeansy, które w połączeniu z białą koszulową bluzką oraz zamszową kurtką, stworzą wyjątkową, oldschollową stylizację. Na ostatnie letnie promienie słońca przyda się też sukienka z delikatną falbaną zestawiona z ciężkimi sztybletami. Do tego lekko potargana fryzura i look rodem z wybiegu gotowy!

 

Wczesna jesień w Marks & SpencerWczesna jesień w Marks & SpencerWczesna jesień w Marks & SpencerWczesna jesień w Marks & SpencerWczesna jesień w Marks & SpencerWczesna jesień w Marks & Spencer

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane