Klienci

Aktualności2

Koktajle dla aktywnych

Koktajle dla aktywnych Aby zregenerować swój organizm po wysiłku fizycznym, potrzebny jest odpowiedni posiłek. Sprawdź i wypróbuj przepisy dietetyczki Agaty Ziemnickiej na zdrowe koktajle dla aktywnych.

 
Westwing Collection w letnim wydaniu

Westwing Collection – Modern NaturalWestwing Collection – Modern Natural to kolekcja, na którą składają się meble, tekstylia, oświetlenie i artykuły dekoracyjne. Została zainspirowana atmosferą słonecznego wybrzeża Ibizy, gdzie przygotowano lookbook.

 
Wczesna jesień w Marks & Spencer
środa, 26 sierpnia 2015 11:19

W Marks & Spencer znajdziemy już piękną kolekcję pre-fall na czas późnego lata i wczesnej jesieni. Projektanci Marks & Spencer postawili tym razem na styl etno z kowbojskim zabarwieniem. Szczególną uwagę zwracają patchworkowe jeansy, które w połączeniu z białą koszulową bluzką oraz zamszową kurtką, stworzą wyjątkową, oldschollową stylizację. Na ostatnie letnie promienie słońca przyda się też sukienka z delikatną falbaną zestawiona z ciężkimi sztybletami. Do tego lekko potargana fryzura i look rodem z wybiegu gotowy!

 

Wczesna jesień w Marks & SpencerWczesna jesień w Marks & SpencerWczesna jesień w Marks & SpencerWczesna jesień w Marks & SpencerWczesna jesień w Marks & SpencerWczesna jesień w Marks & Spencer

 
Reklama
  • Hemp Care
    Hemp Care
  • Youth to the People
    Youth to the People
  • Galénic Masques de Beaute
    Galénic Masques de Beaute
Reklama

Ostatnio komentowane