Klienci

Aktualności2

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w Ikea

Tom Dixon i kolekcja Delaktig II w IkeaGotowi na zabawę konwencjami z serią Delaktig? Już po raz drugi Tom Dixon przeprowadzi rewolucję w naszych domach! Tym razem IKEA wraz z brytyjskim projektantem wniesie życie do naszych sypialni.

 
Na podbój stoków z Wed’ze

Na podbój stoków z Wed’zeJuż wiesz, gdzie w tym roku wyjedziesz na narty? Tatry, Sudety, a może Alpy? Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz – najważniejsze, aby zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt.

 
Sinsay by Margaret
poniedziałek, 26 października 2015 10:45

Znana z niepokornego stylu i miksowania najnowszych trendów Margaret stworzyła dla marki Sinsay kolekcję, która prezentuje świeżego i otwartego ducha nowej generacji w modzie.

 

Sinsay by MargaretW kolekcji znajdują się takie ubrania, jakie Margaret sama chętnie by założyła. Wszystko, co Margaret sygnuje swoim imieniem, musi w 100% pasować do jej osobowości. W kolekcji pojawiają się więc takie motywy, jak kurtki w metalicznych kolorach, sexy spódnica, pastelowe futro, modne akcesoria i wiele innych.

Sinsay by MargaretCieszę się, że mogłam stworzyć kolekcję dla młodych dziewczyn, streetwearową, dość casualowąi to w przystępnej cenie – mówi Margaret. Już zdjęcia z backstage’u pokazują, że wokalistka postawiła na młodość, odwagę i uwodzicielski styl. Siłą kolekcji jest mix, niuans, melanż, które w wykonaniu Margaret elektryzują tysiące dziewczyn kochających modę.

 

Sinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by Margaret

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane