Klienci

Aktualności2

Nowa kampania Wrangler FW18

Nowa kampania Wrangler FW18Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem. Marka wydobywa to, co najlepsze z estetyki lat 70. i 80.

 
Katalog IKEA 2019 – domowe życie

Katalog IKEA 2019IKEA chce docenić różnorodność tego, jak żyjemy. Dlatego zaprasza do odwiedzin w siedmiu wyjątkowych domach: od niewielkiej kawalerki po dom, w którym wiele uwagi poświęca się trosce o środowisko.

 
Sinsay by Margaret
poniedziałek, 26 października 2015 10:45

Znana z niepokornego stylu i miksowania najnowszych trendów Margaret stworzyła dla marki Sinsay kolekcję, która prezentuje świeżego i otwartego ducha nowej generacji w modzie.

 

Sinsay by MargaretW kolekcji znajdują się takie ubrania, jakie Margaret sama chętnie by założyła. Wszystko, co Margaret sygnuje swoim imieniem, musi w 100% pasować do jej osobowości. W kolekcji pojawiają się więc takie motywy, jak kurtki w metalicznych kolorach, sexy spódnica, pastelowe futro, modne akcesoria i wiele innych.

Sinsay by MargaretCieszę się, że mogłam stworzyć kolekcję dla młodych dziewczyn, streetwearową, dość casualowąi to w przystępnej cenie – mówi Margaret. Już zdjęcia z backstage’u pokazują, że wokalistka postawiła na młodość, odwagę i uwodzicielski styl. Siłą kolekcji jest mix, niuans, melanż, które w wykonaniu Margaret elektryzują tysiące dziewczyn kochających modę.

 

Sinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by MargaretSinsay by Margaret

 
Reklama
  • Biovax botanic
    Biovax Botanic
  • natureON
    natureON
  • Youth to the People
    Youth to the People
Reklama

Ostatnio komentowane